Wydarzenia branżowe

Synergia dla wszystkich etapów produkcji

Już pod koniec stycznia we Wrocławiu odbędzie się prezentacja Międzynarodowych Targów Poddostawców.

więcej »
Spotknie w ramach Urban Innovative Actions

Komisja Europejska uruchomiła drugi nabór na projekty dotyczące działań innowacyjnych na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich, tzw. Urban Innovative Actions – UIA. 

więcej »
Spotkanie specjalistów w Lipsku

W dniach 7-10 marca 2017 r. przedstawiciele branży maszynowej i automatyzacji produkcji z całego świata spotkają się w Lipsku na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji – Intec.

więcej »
"Przemysłowa wiosna" coraz bliżej

Zaplanowane na 28-30 marca 2017 r. targi STOM będą się składać aż z 9 salonów.

więcej »
Hörmann na targach BAU 2017

Ponad 1400 m² - po raz kolejny taką powierzchnię zajmie stoisko firmy Hörmann na targach BAU.

więcej »
Bezpieczeństwo maszyn – wyzwania dnia codziennego

Celem spotkania jest wymiana dobrych praktyk, wiedzy i doświadczeń pomiędzy firmami, w szczególności tymi zlokalizowanymi w Wałbrzyskiej SSE.

więcej »
NSK przekazuje 20 tys. euro na cele humanitarne

Firma NSK przekazała 20 tys. euro na rzecz międzynarodowej humanitarnej organizacji medycznej Médecins Sans Frontières ((MSF) Lekarze bez Granic), która zapewnia pomoc w nagłych wypadkach ludziom dotkniętym przez konflikty zbrojne, epidemie, katastrofy naturalne oraz pozbawionym opieki medycznej.

więcej »
Wspólnie przeciw cyberzagrożeniom

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego rozpoczynają współpracę związaną z możliwościami rozwoju badań nad technologiami chroniącymi przed cyberprzestępczością. UKSW zamierza wykorzystywać w tej współpracy wiedzę i najnowsze osiągnięcia swoich partnerów z Uniwersytetu w Oxfordzie.

więcej »
Firma WObit ma już 25 lat

9 grudnia w siedzibie WObit w Dęborzycach odbyły się obchody 25-lecia powstania firmy.

więcej »
Nagroda Investment of the Year dla Pilkington Automotive Poland

Firma Pilkington Automotive Poland otrzymała prestiżową nagrodę za inwestycję Zakłady Produkcji Szyb Samochodowych w Chmielowie.

więcej »
Promocja w Hanowerze z rządowym wsparciem

Rząd opracował program wsparcia udziału przedsiębiorców w tym wydarzeniu. Maksymalna kwota dofinansowania wyniesie 150 tys. zł.

więcej »
Seminaria z laureatami Nagrody Nobla

Ministerstwo Obrony Narodowej rozpoczyna cykl interdyscyplinarnych spotkań naukowych w formie wykładów i seminariów z laureatami Nagrody Nobla oraz światowej sławy naukowcami w dziedzinach nauk technicznych, medycyny, chemii, fizyki.

więcej »