Wydarzenia branżowe

Polskie firmy na nowym Jedwabnym Szlaku

Skorzystaj z możliwości, jakie dają bezpośrednie kontakty z potężną i chłonną gospodarką chińską –  takie zaproszenie do polskich firm kierują organizatorzy China Homelife Show 2017, imprezy, która na początku czerwca zgromadzi 1200 producentów z Chin oraz blisko 10 tysięcy polskich przedsiębiorstw.

więcej »
Targi STOM 2017 - cała branża w jednym miejscu!

Blisko 800 firm we wszystkich 7 halach kieleckiego ośrodka targowego – „Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce to jedyne profesjonalne wydarzenie w naszym kraju gromadzące w jednym miejscu tak wielu wystawców branży przemysłowej z całego świata!

więcej »
Centrum Kompetencji Metrologicznych - kompleksowe rozwiązania dla przemysłu

9 marca w Swadzimiu k. Poznania odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Kompetencji Metrologicznych – innowacyjnej platformy integrującej przedsiębiorstwa dostarczające usługi oraz produkty niezbędne dla każdej gałęzi przemysłu w zakresie metrologii, kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej.

więcej »
INDUSTRYmeeting - premierowa edycja za nami

W dniach od 28 lutego do 2 marca br. w sosnowieckim Expo Silesia odbyła się premierowa edycja wydarzenia skierowanego do branży przemysłowej – Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

więcej »
Targi Innoform 2017 - zapowiedź

I edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform 2017 odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 25-27 kwietnia br.

więcej »
Konferencja IT w Produkcji GigaCon

28 marca w Warszawie odbędzie się konferencja „IT w Produkcji”, która będzie dotyczyć nowych technologii stosowanych w procesach produkcyjnych. Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

więcej »
II Kongres Armatury Przemysłowej

W dniach 4-5 kwietnia br. w Wojanowie k. Jeleniej Góry odbędzie się II Kongres Armatury Przemysłowej, na który zaprasza Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa (SPAP). MM Magazyn Przemysłowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

więcej »
Monitor ERP - Produktywność zespołu w cyfrowych czasach

31 marca br. w Łodzi odbędzie się spotkanie, skierowane do menedżerów firm oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie kluczowymi obszarami przedsiębiorstwa produkcyjnego, nt. produktywności przedsiębiorstw w obecnych czasach.

więcej »
Dzień robotyki w PIAP

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów wspólnie z COMAU Poland i PIAP zorganizował Dzień Robotyki, który odbył się 13 lutego br.

więcej »
Konferencja branży spożywczej Food Automation

Efektywność energetyczna przedsiębiorstw produkcyjnych to jeden z tematów konferencji Food Automation, która odbędzie się 23-24 marca w Łodzi.

więcej »
Przemysł 4.0 z igus na targach Automaticon

Firma igus zaprasza do odwiedzenia stoiska na targach Automaticon 2017 w dniach 14-17 marca, aby przedstawić inteligentne tworzywa „smart plastics“ dla Przemysłu 4.0.

więcej »
Prestiżowy L’Art de la cuisine Martell z nagrodą marki Tork już za nami

XV edycja jednego z najważniejszych konkursów kulinarnych w Polsce – L’Art de la cuisine Martell odbyła się 4 marca 2017 r. Marka Tork po raz kolejny miała zaszczyt być głównym partnerem konkursu.

więcej »