Wydarzenia branżowe

Jaka przyszłość czeka branżę automotive?

Elektromobilność w perspektywie najbliższych lat to jeden z głównych tematów trzeciej edycji konferencji Automotive, która w dniach 5-6.09.2017 r. odbyła się w Krakowie. Udział w konferencji wzięło blisko 130 ekspertów z branży motoryzacyjnej. Partnerem technologicznym wydarzenia była firma Siemens.

więcej »
Konferencja NanoTOX 2017

24 października we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ odbędzie się konferencja NanoTOX 2017. Główną tematyką będzie bezpieczeństwo stosowania nanomateriałów w produktach innowacyjnych.

więcej »
Elgor 2017 po raz 12. zintegruje branżę

Sterowanie maszyn, przenośniki taśmowe, pomiary i diagnostyka – oto wiodące tematy konferencji naukowo-technicznej Elgor. 12. edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 18-20 października br. w Kudowie Zdrój.

więcej »
Energetab za nami. Jubileuszowa edycja bardzo udana

700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji, mocna reprezentacja polskich firm oraz nowości technologiczne. Tak można podsumować 30. edycję targów Energetab. Frekwencja – jeszcze wyższa niż rok temu. 

więcej »
Dni Technologii firmy Trumpf

14-15 września, w siedzibie polskiego oddziału firmy Trumpf w Warszawie, już po raz kolejny odbyły się Dni Technologii.

więcej »
Kompozyt-Expo - kluczowe targi branży

Materiały kompozytowe znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie życia: budownictwie, motoryzacji, przemyśle lotniczym, kolejowym, sportowym, spożywczym, a nawet w medycynie. Posiadają olbrzymi potencjał rozwoju o czym świadczy stale rosnąca liczba wystawców z Polski i zagranicy na Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo.

więcej »
MSPO 2017 – nagrody i wyróżnienia

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego to również szereg wyróżnień i nagród dla firm oferujących swoje produkty podczas tych targów.

więcej »
Produkcja Made in Poland na drodze do Przemysłu 4.0

Jak uczynić opłacalną produkcję w krótkich seriach? Jak zautomatyzować proces zbierania danych z produkcji? Jak pozyskać informację o rzeczywistym koszcie produkcji w każdym momencie procesu produkcyjnego? Na te i wiele innych pytań poszukiwane będą odpowiedzi podczas cyklu bezpłatnych śniadań biznesowych dla kadry zarządzającej i szefów produkcji.

więcej »
Targi nie do podrobienia

Świat maszyn i urządzeń do obróbki mechanicznej mocno się zmienia. Aby za tymi zmianami nadążyć, poszerzać wiedzę i w przyszłości móc korzystać z najnowszych technologii, należy wybrać się na 22. Międzynarodowe Targi  Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool.

więcej »
Wyróżnienie dla Tarnowskich Wodociągów

Nowa instalacja w Grupowej Oczyszczalni Ścieków Tarnowskich Wodociągów sprzyja ochronie środowiska. Świadczy o tym nagroda specjalna Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, którą przyznano zrealizowanej niedawno inwestycji. Ponadto Instalacja termicznej hydrolizy i fermentacji osadów ściekowych uzyskała także wyróżnienie w konkursie Modernizacja roku 2016.

więcej »
XXV targi MSPO otwarte

Blisko 28 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, 618 wystawców z 27 krajów świata i 67 oficjalnych delegacji zagranicznych – tak prezentują się największe po Paryżu i Londynie targi obronne w Europie. XXV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odbywa się od 5 do 8 września w Targach Kielce.

więcej »
Co nas czeka na targach Energatab?

W dniach 12-14 września w Bielsku-Białej odbędzie się największa w Polsce wystawa nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jak co roku, podczas targów odbędą się liczne imprezy towarzyszące, w tym konferencje oraz prezentacje i seminaria promocyjne.

więcej »