Wydarzenia branżowe

Rejestracja na konferencję FOOD AUTOMATION rozpoczęta

Efektywność energetyczna przedsiębiorstw produkcyjnych będzie jednym z tematów konferencji branży spożywczej, której druga edycja odbędzie się w Łodzi w dniach 23-24.03.2017 r. Do udziału w wydarzeniu zapraszają firma Siemens oraz Polska Federacja Producentów Żywności.

więcej »
I jak Innowacje, T jak Technologie, M jak Maszyny

W dniach 6-9 czerwca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będących największym ośrodkiem targowo-konferencyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej, odbędą się targi technologii przemysłowych ITM Polska. 

więcej »
Finał „Starcia Szlifierzy” już 1 marca

1 marca br. podczas targów INDUSTRYmeeting w Sosnowcu odbędzie się wielki finał „Starcia Szlifierzy”. Organizatorzy zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie.

więcej »
Monitor ERP - Produktywność zespołu w cyfrowych czasach

31 marca br. w Łodzi odbędzie się spotkanie, skierowane do menedżerów firm oraz osób odpowiedzialnych za zarządzanie kluczowymi obszarami przedsiębiorstwa produkcyjnego, nt. produktywności przedsiębiorstw w obecnych czasach.

więcej »
Dni Otwarte Gasparini

Firma Gasparini, włoski producent profilarek i linii do profilowania, ma zaszczyt zaprosić wraz ze swoim polskim dystrybutorem firmą DIG Świtała na Dni Otwarte, które odbędą się od 20 do 24 marca do siedziby swojej firmy we Włoszech.

więcej »
Open House Pfronten: DMG MORI definiuje się na nowo

W tym roku wystawa firmowa DMG MORI w Pfronten była pod wieloma względami zaskakująca, nie tylko ze względu na stale rosnącą powierzchnię i nowy rekord liczby odwiedzających. 

więcej »
Konferencja Solidworks World 2017

Firma Dassault Systèmes po raz dziewiętnasty zorganizowała Solidworks World, coroczną konferencję skierowaną do społeczności projektantów i inżynierów 3D. Wydarzenie skupiło ponad 5000 inżynierów i projektantów z całego świata.

więcej »
Targi INDUSTRYmeeting już za dwa tygodnie

W ostatnim dniu lutego br. rozpoczną się Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, dedykowane innowacyjnym produktom i rozwiązaniom. Premierowa edycja tego wydarzenia odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

więcej »
Pierwsze w Polsce Centrum Kompetencji Metrologicznych

9 marca br. w Swadzimiu k. Poznania nastąpi oficjalne otwarcie Centrum Kompetencji Metrologicznych - innowacyjnej platformy integrującej przedsiębiorstwa dostarczające usługi oraz produkty niezbędne dla każdej gałęzi przemysłu w zakresie metrologii, kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej.

więcej »
Strabag Liderem Innowacji 2016

Spółka Strabag została uznana jako najbardziej innowacyjna firma w branży w ogólnopolskim konkursie Diamenty Infrastruktury i Budownictwa. Grono autorytetów skupione w kapitule konkursowej doceniło Strabag za wkład w rozwój postępu technologicznego i budowę pierwszej w Polsce luminescencyjnej ścieżki rowerowej.

więcej »
VIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” zakończona

Zakończyła się VIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, podczas której przedstawiciele najważniejszych spółek sektorów debatowali o najistotniejszych kwestiach dotyczących branży.

więcej »
Targi Budma 2017 - relacja

W dniach 7-10 lutego w Poznaniu miały miejsce Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2017, na których nie zabrakło i przedstawicieli naszej redakcji.

więcej »