Wywiady

Targi STOM 2017: FANUC - automatyzacja i robotyzacja to proces nieunikniony

O tym, dlaczego w niedługiej perspektywie czasu roboty muszą zacząć wspierać ludzi w polskim przemyśle, opowiada Arkadiusz Morzyk, dyrektor sprzedaży w firmie FANUC.

więcej »
Targi STOM 2017: Kimla - rewolucja w wycinarkach laserowych

Z Przemysławem Kimlą, prezesem zarządu firmy Kimla, rozmawiamy o wyjątkowych produktach i udanym debiucie na targach w Kielcach.

więcej »
Targi STOM 2017: Abplanalp - zaawansowane maszyny potrzebują przeszkolonych użytkowników

Na temat obrabiarek sterowanych numerycznie, potrzeb ich użytkowników i sensu szkolenia nowych operatorów rozmawiamy z Maciejem Ratyńskim, dyrektorem zarządzającym Haas Polska w firmie Abplanalp Sp. z o.o.

więcej »
Targi STOM 2017: DMG Mori - klient w centrum uwagi

O strategicznych zmianach w posprzedażowej obsłudze klientów korzystających z obrabiarek firmy DMG Mori opowiada jej prezes Marek Osiński.

więcej »
Targi STOM 2017: Röhm - zaawansowane techniki mocowania

Z Hubertem Zalewskim z firmy Röhm rozmawiamy o bieżącym zapotrzebowaniu na mocowania mechaniczne, chwytakach wyprodukowanych w 3D i zaskoczeniach na kieleckich targach.

więcej »
Targi STOM 2017: igus - zawsze jesteśmy krok do przodu

O systematycznej cyfryzacji, integracji systemu IT i skutecznej optymalizacji usług dla klienta rozmawiamy z Markiem Wzorkiem, prezesem zarządu firmy igus.

więcej »
Targi STOM 2017: Eagle - w DNA naszej firmy wpisana jest wydajność

O wycinarce laserowej wielkiej mocy, ofercie skrojonej na niższe budżety i możliwościach osiągnięcia znacznej przewagi konkurencyjnej na rynku opowiada Marcin Ejma, właściciel firmy POWER-TECH.

więcej »
Targi STOM 2017 - cała branża spotyka się w Kielcach

Rozmowa z Andrzejem Mochoniem, prezesem Targów Kielce, na temat targów organizowanych w ramach wydarzenia „Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce.

więcej »
Targi STOM 2017: Hexagon - więcej danych, więcej skanowania

O możliwościach skanera laserowego dla systemów przenośnych ramion pomiarowych opowiada Witold Siemieniako z firmy Hexagon Metrology.

więcej »
Targi STOM 2017: Kipp - kompleksowa obróbka detalu

O innowacyjnych systemach obróbki pięcioosiowej, obecnych potrzebach klientów i nowych trendach w obróbce detalu rozmawiamy z Przemysławem Słabym z firmy KIPP Polska. 

więcej »
Universal Robots: Stawiamy na ludzi

O największych wyzwaniach stojących przed Universal Robots i przyszłym kształcie oferty rynkowej opowiada prezes Jürgen von Hollen.

więcej »
Oprawki termokurczliwe

Rozmowa ze Zdzisławem Marcinkiewiczem, dyrektorem sprzedaży w firmie Seco Tools Poland

więcej »