Orderfox.com został specjalnie pomyślany jako codzienne narzędzie pracy w szczególności dla branży obróbki techniką CNC i pod kątem jej wymagań oraz usieciowany za pomocą inteligentnych funkcji filtrujących charakterystycznych dla producentów pracujących w technice CNC oraz kupujących. Podczas, gdy branża CNC odnotowuje wzrost w skali światowej i większość przedsiębiorstw cieszy się z pełnego portfela zamówień, wyzwaniem staje się jednak niedostatek specjalistów i rosnąca mobilność rynku pracy. Aby ułatwić zakładom poszukiwania specjalistów, Orderfox.com od zaraz rozszerzył się o nową funkcję platformy, jaką jest giełda wolnych miejsc pracy.

Giełda wolnych miejsc pracy jest jak wszystko na Orderfox.com – prosta i szybka. Liczne funkcje filtracyjne ułatwiają zainteresowanym znalezienie odpowiednich ofert wolnych miejsc pracy. Zarejestrowani członkowie mogą na giełdzie miejsc pracy Orderfox.com zamieszczać ogłoszenia o wolnych miejscach pracy oraz nimi zarządzać. Panel obsługi jest intuicyjny i przyjazny użytkownikowi. W celu rozpisywania ogłoszeń o wolnych miejscach pracy dostępne są wstępnie zdefiniowane pola i filtry. Przy tym, przedsiębiorstwa mogą poszukiwać nie tylko specjalistów dla klasycznej branży CNC, ale również dla innych działów – od administracji poprzez sprzedaż.

W przyszłości giełda wolnych miejsc pracy obok ogłoszeń ze strony zarejestrowanych członków ma zawierać również oferty partnerów. Zapraszane są portale z ogłoszeniami o wolnych miejscach pracy oraz headhunterów w celu zaprezentowania się na Orderfox.com i zawarcia umów o partnerstwo ze światową, największą platformą CNC.

Źródło: Orderfox.com