To także szczególna okazja do spotkania się w jedynym miejscu liderów polskiej branży z zagranicznymi przedsiębiorcami i nawiązania współpracy. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 r. w Krakowie.

W tym roku ofertę zaprezentują firmy m.in. z Polski, Austrii, Białorusi, Chin, Czech, Francji, Japonii, Niemiec, Szwajcarii, Węgier. Nie zabraknie specjalistycznych warsztatów eksperckich zorganizowanych przy współpracy z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych, kontynuowany będzie salon LAB CONTROL, w którym firmy zaprezentują szerszej publiczności swoje najnowsze akcesoria laboratoryjne, aparaturę analityczną, oprogramowanie, sprzęt optyczny i kontrolno-pomiarowy. Nowością tegorocznej edycji jest salon SEAL-BOND – miejsce, gdzie producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania przybliżą swoje rozwiązania potencjalnym odbiorcom.

Zakres branżowy Targów obejmuje: surowce, półprodukty i produkty kompozytowe, maszyny i narzędzia, badania i rozwój, ochronę środowiska, usługi.

Więcej informacji na stronie www.kompozyt-expo.pl

Źródło: Targi w Krakowie