Podczas spotkania doświadczeni menadżerowie firm działających w polskim przemyśle będą dyskutować o najważniejszych kwestiach związanych z kierunkiem, w jakim podąża aktualnie branża przemysłowa, głównie w kontekście zbliżających się zmian wynikających z wdrażania idei czwartej rewolucji przemysłowej. Celem tych spotkań jest analiza obecnej sytuacji w polskim przemyśle, a także promocja działań wspierających szybszy rozwój polskiego przemysłu. Spotkanie ma być inspiracją dla uczestników do rozwoju i inwestowania w nowoczesne technologie, które mają odgrywać olbrzymią rolę w nadchodzącej czwartej rewolucji przemysłowej.

W bieżącej edycji MM Speakers Corner został podzielony na cztery części tematyczne: globalizacja przemysłu, instrumenty wsparcia Przemysłu 4.0, najnowsze trendy technologiczne w przemyśle oraz organizacja i zarządzanie w przemyśle.

Jak co roku debatę poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny Radek Brzózka, który – patrząc przez pryzmat poprzednich edycji tego wydarzenia – będzie nie tylko zadawał pytania ekspertom i dbał o kulturalny przebieg dyskusji, ale również sam włączy się aktywnie do prowadzonych rozmów.

Widzowie biorący udział w każdym panelu dyskusyjnym będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody, które ufundowali sponsorzy tegorocznej edycji MM Speakers Corner – firmy Perschmann Hoffmann Group oraz Buzil.

Źródło: Raven Media