Na dwa miesiące przed inauguracją udział potwierdziło już ponad 250 firm z Australii, Austrii, Czech, Hiszpanii, Korei Południowej, Niemiec, Polski, Portugalii, Turcji czy Wielkiej Brytanii. Są wśród nich liderzy branży narzędziowo-przetwórczej, którzy na Targach pojawiają się od pierwszej edycji.

Największym atutem imprezy jest szeroka oferta Wystawców, którzy prezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Równie istotny jest program merytoryczny. W tym roku Bydgoski Klaster Przemysłowy – współorganizator wydarzenia – przygotował eksperckie konferencje. Pierwszego dnia targów – 12 marca - odbędzie się konferencja pt. ”Automatyzacja w branży narzędziowo-przetwórczej w dobie Przemysłu 4.0”. Partnerem konferencji jest High Technology Machines Sp. z o.o. 13 marca odbędzie się druga konferencja, poświęcona technikom przyrostowym w przemyśle narzędziowo-przetwórczym. Jej partnerem jest firma FADO Sp. z o.o. Nie zabraknie również – popularnej wśród klientów – Giełdy Kooperacyjnej, która jest idealnym miejscem do podejmowania biznesowych rozmów i ich finalizacji. Za sprawą dwóch dotychczasowych edycji kontrakty pozyskało ponad dwustu przedsiębiorców.

zobacz galerię »

Nowością trzeciej odsłony wydarzenia jest Strefa Usług Przemysłowych. To propozycja szczególnie dla firm, które świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn i posiadają wolne moce produkcyjne oraz … są gotowe przyjąć nowe zlecenia!

2 lata. Tylko tyle czasu potrzebowały Targi INNOFORM® by stać się uznaną marką i na stałe zagościć w kalendarzu przedstawicieli branży narzędziowo – przetwórczej. Organizatorzy już dziś zachęcają do rejestracji on-line i odbioru bezpłatnego biletu uprawniającego do zwiedzania Targów INNOFORM® oraz uczestnictwa w bogatym programie towarzyszącym.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.innoform.pl

Źródło: Targi w Krakowie