Sukces poprzednich edycji sprawił, że udział w nadchodzącej edycji potwierdziły takie firmy jak: Fanuc, Dematec, KIPP, AFM Defum, Rohm, Inautom, Glamar, Emuge-Franken Technik, Sumaris, Yudo, Mahr, Oberon, Robert Dyrda, Tenaco, Knarr, Meusburger, OT Marciniak. - W ciągu zaledwie miesiąca sprzedaliśmy i zarezerwowaliśmy 50% zaplanowanej na 2020 rok powierzchni. To prawdziwy rekord. Naszą ofertą interesują się nie tylko przedstawiciele z Polski, ale i Austrii, Portugalii, Niemiec oraz Turcji – podsumowuje Beata Łoś, komisarz targów.

Targi INNOFORM pozwalają na integrację branży, wymianę kontaktów i budowę trwałych relacji. W ciągu trzech dni można pozyskać nowych llientów - decydentów, którzy przyjeżdżają w konkretnym celu: poznać nowości i wdrożyć je w swojej firmie, uzupełnić park maszynowy i nawiązać współpracę z podwykonawcami.

Mocną stroną wydarzenia, oprócz bogatej oferty wystawców, jest program towarzyszący. Już dziś organizatorzy zapraszają do udziału w Strefie Usług Przemysłowych - części wystawy, skierowanej do firm podwykonawczych, chcących pozyskać nowe zlecenia. Targi INNOFORM od pierwszej edycji dały się poznać jako arena wymiany specjalistycznej wiedzy. Nie inaczej będzie podczas nadchodzącej edycji.

Źródło: INNOFORM