Inne

Ekologia w przemyśle – rozwiązania z zakresu ochrony środowiska dla maszyn CNC

Ekologia w przemyśle to wyzwanie, które jest tak ważne i szerokie, jak sama ekonomika produkcji. Nie kończy się na zarządzaniu odpadami, przetwórstwie odpadów i stosowaniu ekologicznych środków produkcji. To także dążenie do doskonałości produkcji, a więc dążenie do jak najlepszego wykorzystania zasobów, surowców, energii i czasu, a także jakość, żywotność środków produkcji oraz zużycie dokumentacji papierowej, selekcja odpadów czy recykling.

więcej »
Nowe osoby na stanowiskach w COPA-DATA

W COPA-DATA nowym dyrektorem zarządzającym została Urszula Bizoń-Żaba, natomiast stanowisko dyrektora działu techniczno-sprzedażowego objął Tomasz Papaj. Tym samym spółka COPA-DATA z dniem 1-go października 2019 zrobiła kolejny krok w swoim rozwoju i rozpoczyna przełomowy etap swojej działalności.

więcej »
Ceva Logistic z nową siedzibą we Francji

Ceva Logistics, firma zajmująca się logistyką, ogłosiła otwarcie nowej siedziby, która mieści się w Marsylii, południowym regionie Sud we Francji. Nowoczesne biura pomieszczą całą kadrę zarządzającą wyższego szczebla oraz kluczowych członków globalnego zespołu operacyjnego.

więcej »
Siemens wdraża oprogramowanie w fabrykach The Absolut Company

XSpółka Siemens Digital Industries Software poinformowała o rozpoczęciu współpracy z The Absolut Company. W jej ramach wdrożone zostanie oprogramowanie Siemens Opcenter Execution. Nowy klient przeprowadzi pilotażowe uruchomienie Siemens Opcenter Execution Process w jednym ze swoich trzech zakładów produkcyjnych w Åhus. 

więcej »
Wystawa productronica jako najważniejsze targi elektroniki

Przyszłość produkcji elektroniki zdecydowanie ma potencjał. Wystawa productronica, która odbyła się w w Monachium od 12 do 15 listopada 2019 r., była tego najlepszym dowodem. AŻ 1500 wystawców z 44 krajów zaprezentowało swoje innowacyjne rozwiązania z zakresu produkcji i rozwoju elektroniki. Targi obejmowały tematy takie jak: inteligentna fabryka i utrzymanie ruchu – co przyciągnęło jeszcze więcej młodych profesjonalistów i specjalistów z branży.

więcej »
Zarząd Nice Polska i Fibaro przechodzi zmiany

W celu dalszej integracji Fibaro i Nice Polska w ramach Grupy Nice na stanowisko prezesa Fibaro powołany został Adam Krużyński, zastępując Macieja Fiedlera. Krużyński objął także funkcję dyrektora handlowego Fibaro i powraca do Nice Polska jako dyrektor zarządzający. Stanowisko dyrektora generalnego Nice Polska będzie piastował Marcin Skrobisz.

więcej »
Firma narzędziowa EKPO wsparła bieg charytatywny

31 października br. wyruszyła wyjątkowa „biegowa” podróż rzeszowianina Pawła Hanulaka, który postawił sobie za cel przebiec dystans z Rzeszowa do Gdańska, czyli łącznie ponad 600 kilometrów. Jedną z firm, które wsparły tę inicjatywę, jest rzeszowska firma narzędziowa EKPO. W ramach podjętej współpracy firma promować będzie sklep internetowy – Narzędziowy24, którego jest operatorem.

więcej »
Promocja PKO Leasing z okazji nowego abonamentu

PKO Leasing wprowadza do swojej oferty Abonamentem Leasingowym oparty na stałej stopie procentowej. W ramach promocji spółka zaprezentowała dwa nowe produkty: Abonament Leasing+ na samochody osobowe do 3,5 tony oraz Abonament Maszynowy. Kampanii towarzyszy hasło: Pewna rata z gwarancją w przyszłości!

więcej »
Firma Zoller z nową stroną internetową

Firma Zoller, jeden z liderów branży urządzeń ustawczo-pomiarowych, odświeżył szatę graficzną swojej strony internetowej, która teraz stała się bardziej czytelna i przyjazna.

więcej »
Zapobiegaj urazom i wypadkom z systemem Lockout/Tagout. Pobierz darmowy przewodnik! 

Duża liczba wypadków w miejscu pracy ma miejsce podczas prac serwisowych. Skutkiem tych wypadków jest cierpienie ofiar, wysokie składki ubezpieczeniowe i niższa wydajność pracy. System Lockout/Tagout jest praktycznym narzędziem kontrolowania ryzyk związanych z bezpieczeństwem prac serwisowych.

więcej »
Obrabiarki Haas 29% taniej

Haas Automation zapewnia wiele funkcji, innowacyjnych rozwiązań i solidnych konstrukcji w branży CNC. Teraz wprowadza niższe ceny obrabiarek o 29%.

więcej »
Gates wdraża seminaria internetowe dla mechaników

Firma Gates zwiększa zakres pomocy technicznej dla dystrybutorów i ich odbiorców o seminaria internetowe prowadzone na żywo na stronie GatesTechZone, przeznaczonej dla ekspertów szukających informacji technicznych.

więcej »