Wydarzenia branżowe

Nowy rekord na targach Productronica

W dniach 14-17 listopada w Monachium odbyła się kolejna, 25. już edycja targów Productronica. 1200 wystawców z 42 krajów miało okazję do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań z zakresu produkcji w branży elektronicznej.

więcej »
Euroguss 2018 już za dwa miesiące

W dniach 16-18 stycznia 2018 r. odbędzie się w Norymberdze kolejna edycja targów Euroguss, największej imprezy w branży odlewnictwa ciśnieniowego na Starym Kontynencie.

więcej »
Tradycja i prestiż - XXII edycja Targów EUROTOOL® 

Już za tydzień startuje kolejna edycja jednego z największych spotkań branży obróbki metali w Polsce. Tylko do 24 listopada możliwa jest bezpłatna rejestracja on-line. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL® odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2017 r. w EXPO Kraków.

więcej »
Kuka zaprasza na V Spotkanie Integratorów

Już w przyszłym tygodniu (22 listopada) odbędzie się V edycja Spotkania Integratorów Kuka. W roli głównej innowacyjny KMR iiwa, czyli system mobilnych robotów Kuka oraz LBR iiwa.

więcej »
Systemy szybkozłączy przemysłowych na Warsaw Industry Week 2017

Podczas targów Warsaw Industry Week firma Stäubli zaprezentowała szeroką gamę systemów szybkozłączy do zastosowań w przetwórstwie tworzyw sztucznych, pneumatyce, hydraulice oraz w szeroko pojętej automatyce.

więcej »
Warsaw Industry Week 2017. Rais-Tools prezentuje roboty dla każdego

Podczas targów Warsaw Industry Week firma Rais-Tools zaprezentowała roboty szkoleniowe DOBOT, jakich na polskim rynku jeszcze nie było. – To dobre rozwiązanie dla osób, które chcą się nauczyć programować większe roboty – przekonuje Bartosz Cajdler z firmy Rais-Tools.

więcej »
Ruszyła rejestracja na konferencję Safety Automation

Konferencja Safety Automation jest bezpośrednią kontynuacją wcześniej organizowanych Konferencji Bezpieczeństwa Maszyn, Urządzeń i Instalacji Przemysłowych.

więcej »
Uszczelki krawędziowe na Warsaw Industry Week

Uszczelki krawędziowe to absolutna nowość w ofercie firmy Elesa+Ganter. Podczas odbywających się wciąż targów Warsaw Industry Week można zobaczyć to rozwiązanie wraz z całą gamą produktową firmy.

więcej »
Warsaw Industry Week 2017. Roboty mobilne budzą spore zainteresowanie

Roboty mobilne od Omron Electronics cieszą się dużym zainteresowaniem na targach Warsaw Industry Week. – Nasze rozwiązania są odpowiedzią na potrzeby rynku – podkreśla Rafał Uszko, inżynier sprzedaży SSC w Omron Electronics.

więcej »
Warsaw Industry Week 2017. „To dobre miejsce, żeby rozpocząć prace nad kontraktem”

– Takie targi jak Warsaw Industry Week to dobre miejsce, żeby rozpocząć prace nad kontraktem. Klienci lubią wiedzieć, że firmy i producenci, z którymi współpracują, są obecni na rynku i na tego typu wydarzeniach. Dla nas to niezwykle ważne – podkreśla Tomasz Jastrzębski, dyrektor sprzedaży Cloos Polska.

więcej »
Haco Fat na Warsaw Industry Week 2017

Na trwających targach Warsaw Industry Week swoje produkty prezentuje firma Haco Fat. W kilku z nich zastosowano nowe rozwiązania.

więcej »
Warsaw Industry Week 2017. ISL szyje regały magazynowe na miarę

– Na terenie Polski wdrożyliśmy już około tysiąca regałów – mówi Sebastian Hałucha, kierownik sprzedaży i projektów w firmie ISL, która wystawia się na targach Warsaw Industry Week w podwarszawskim Nadarzynie.

więcej »