13. edycja targów EUROTOOL w Krakowie

Preview
7.9.2015
Reklama
Reklama

W dniach -10.10.2008r, przy ul. Centralnej 41a. w Krakowie (na terenie Centrum Wystwienniczego) odbędzie się już 13. edycja EUROTOOL - Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów. Ta impreza na trwałe zapisała się w kalendarzu najważniejszych wydarzeń targowych w branży metalowej w Polsce. Od dwunastu lat w październiku ze swoimi klientami spotykają się w Krakowie producenci i handlowcy branży obrabiarek i narzędzi.

EUROTOOL w Krakowie to prezentacja obrabiarek wszystkich rodzajów i typów do obróbki różnych materiałów, narzędzi, oprzyrządowania technologicznego obrabiarek, narzędzi i urządzeń pomiarowych, aparatury pomiarowo-kontrolnej, oprogramowania, nowoczesnych technologii, wyposażenia zakładów przemysłowych, wydawnictw fachowych, a także oferty usług w zakresie remontów i modernizacji obrabiarek, usług w zakresie obróbki materiałów, doradztwa technicznego i finansowego.

Reklama

Tegoroczne targi są prezentacją oferty wystawców z całego świata. Spójna tematycznie ekspozycja kompleksowo przedstawia to, co w branży najnowocześniejsze. Targi w EUROTOOL w Krakowie to ponad 300 wystawców z 18 krajów, ponad 800 firm reprezentowanych, a ekspozycja zajmie kilka pawilonów o łącznej powierzchni ponad 9000 mkw. Zgodnie z tradycją na swoich stoiskach targowych czekać na Państwa będą między innymi: Sandvik Polska, Iscar Poland, Kennametal Polska, DMG Polska, Pol-Sver, Walter Polska, Carl Zeiss, Renishaw, Tools, Abplanalp Consulting, Metal Team, APX Technologie, AFM S.A., Marcosta, Mexim, MMC Hardmetal Poland, OKUMA, Ermaksan, ZM Tarnów, Fanar, Pafana, JAFO, Jazon, Janus, Siemens, Fanuc GE, Ekomet, Gühring, Avia S.A., CBKO, Promet, Asco, WNT Polska, TOP Poręba, Komet-Urpol i wielu innych wystawców.

Podczas targów EUROTOOL będzie można dodatkowo uczestniczyć w szeregu imprez stanowiących bogaty program towarzyszący. Bilet wstępu na targi upoważnia do udziału w seminariach organizowanych podczas targów EUROTOOL. Program seminaryjny znajdziecie Państwo na stronie internetowej targów w zakładce „Program towarzyszący". Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego chęć udziału w seminarium należy zgłosić wcześniej:
- do 20 września do biura targów mailem: gurgul@targi.krakow.pl lub faksem 012/644-61-41
- osobiście w recepcji targowej w dniu odbywania się seminarium na 30 minut przed rozpoczęciem (pod warunkiem dostępności miejsc).

Powiązane firmy

Reklama

Targi będzie można zwiedzać w dniach 8-9 października w godzinach 9.00 do 17.00, 10 października 2008 w godzinach od 9.00 do 16.00. Rejestracja poprzez stronę internetową lub dostępny w prasie branżowej formularz rejestracyjny do dnia 20 września upoważnia do zakupu biletu w cenie 5 zł.

Lista wystawców, plan terenów targowych oraz lista nowości prezentowanych na targach znajduje się na stronie internetowej targów. 

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama