15-lecie MMC Hardmetal

Jubileusz MMC Hardmetal w Polsce © MMC Hardmetal

Udostępnij:

Rok 2020 jest dla spółki MMC Hardmetal rokiem wyjątkowym, ponieważ to właśnie 15 lat temu (dokładnie 1 lipca 2015 r.) powstał we Wrocławiu jedyny w Polsce i siódmy w Europie oddział Mitsubishi Materials – japońskiego producenta najwyższej jakości narzędzi skrawających istniejącego na rynku od 1950 r. i zatrudniającego ponad 24 000 pracowników na całym świecie.

Początkowo firma MMC Hardmetal zatrudniała 12 osób z wieloletnim doświadczeniem w branży, by w 2020 r. osiągnąć poziom 40 pracowników. Firma w 2007 r. uzyskała certyfikat jakości ISO 9001, który jest stale odnawiany.Przez te wszystkie lata firma oferuje i dostarcza na rynek wydajne i nowoczesne narzędzia skrawające dla przedsiębiorców reprezentujących branże: motoryzacyjną, lotniczą, medyczną czy form wtryskowych. W MMC Hardmetal pracują ludzie, którzy łączą ogromną wiedzę techniczną i doświadczenie z pasją i zaangażowaniem, aby profesjonalnie obsłużyć najbardziej wymagających kontrahentów.

Z okazji jubileuszu firma pragnie podziękować wszystkim swoim klientom i partnerom za motywację do rozwoju, życzliwe relacje i udaną współpracę przez ostatnie 15 lat.

Źródło: MMC Hardmetal

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również