21. Przemysłowa jesień w Targach Kielce

Preview
Targi Kielce
Reklama
Reklama

 

W dniach 20-22 września 2016 r. w Kielcach odbędzie się 21. edycja targów technologii dla odlewnictwa METAL oraz targi ALUMINIUM & NonFerMet i Recykling. W trakcie obu wystaw w Targach Kielce swoje produkty zaprezentuje kilkuset wystawców z Polski i zagranicy.

Odbywające się w dwuletnim cyklu wydarzenia, w edycji 2014 zgromadziły ponad 200 wystawców z 20 krajów, takich jak: Austria, Chiny, Czechy, Dania, Hiszpania, Holandia, Lichtensztein, Łotwa, Macedonia, Niemcy, Norwegia, San Marino, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, USA, Wielka Brytania, Włochy i oczywiście Polski. Wystawcy i  współwystawcy zagraniczni stanowili 54 % wszystkich firm obecnych na targach. To ponad 100 % wzrostu w stosunku do edycji wcześniejszej.Także ekspozycja 2014 roku wzrosła o połowę w stosunku do poprzedniego roku. Targi odwiedziło 2127 profesjonalistów, reprezentującycych: Białoruś, Chiny, Czechy, Niemcy, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy.

Reklama

Kieleckie targi sektora odlewniczego to wyjątkowa gama zakresu branży: od projektowania i wytwarzania urządzeń odlewniczych poprzez maszyny formierskie, masy do form, maszyny odlewnictwa ciśnieniowego, złom i odpady metali, odlewy, komputerowe wspomaganie procesów, technika pomiarowa i badanie materiałów, aż po bezpieczeństwo i ochronę środowiska.

W programie wydarzenia m.in.:
1. Konferencja „KRZEPNIĘCIE i KRYSTALIZACJA METALI” .
2. Forum Dyrektorów Odlewni Polskich – pod auspicjami Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich. Dyskusja i prezentacja ofert firm.
3. Dzień Stopów Żelaza – seminarium techniczno-szkoleniowe. Przedstawienie rozwiązań stosowanych w odlewniach.
4. Dzień Odlewnictwa Metali Nieżelaznych – „KOLORÓWKA” – seminarium techniczno-szkoleniowe. Przedstawienie rozwiązań stosowanych w odlewniach.
5. Seminarium Instytutu Metali Nieżelaznych „Recykling metali nieżelaznych”.
6. Wystąpienie grupowe firm białoruskich, ukraińskich i rosyjskich z branży metalurgiczno-odlewniczej.
7. Spotkania matchmakingowe (B2B) – organizator: Ośrodek Komisji Europejskiej dla przedsiębiorstw Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

Reklama

Więcej informacji na www.targikielce.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama