21. Przemysłowa Jesień w Targach Kielce

© Targi Kielce

Udostępnij:

W dniach 20-22 września 2016 r. w Kielcach odbędzie się 21. edycja targów technologii dla odlewnictwa METAL oraz targi ALUMINIUM & NonFerMet i Recykling. W trakcie obu wystaw w Targach Kielce swoje produkty zaprezentuje kilkuset wystawców z Polski i zagranicy.

Odbywające się w dwuletnim cyklu wydarzenia, w edycji 2014 zgromadziły ponad 200 wystawców z 20 krajów, takich jak: Austria, Chiny, Czechy, Dania, Hiszpania, Holandia, Lichtensztein, Łotwa, Macedonia, Niemcy, Norwegia, San Marino, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, USA, Wielka Brytania, Włochy i oczywiście Polski. Wystawcy i współwystawcy zagraniczni stanowili 54 % wszystkich firm obecnych na targach. To ponad 100 % wzrostu w stosunku do edycji wcześniejszej.Także ekspozycja 2014 roku wzrosła o połowę w stosunku do poprzedniego roku. Targi odwiedziło 2127 profesjonalistów, reprezentującycych: Białoruś, Chiny, Czechy, Niemcy, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy.Kieleckie targi sektora odlewniczego to wyjątkowa gama zakresu branży: od projektowania i wytwarzania urządzeń odlewniczych poprzez maszyny formierskie, masy do form, maszyny odlewnictwa ciśnieniowego, złom i odpady metali, odlewy, komputerowe wspomaganie procesów, technika pomiarowa i badanie materiałów, aż po bezpieczeństwo i ochronę środowiska.

W programie wydarzenia m.in.:
1. Konferencja „KRZEPNIĘCIE i KRYSTALIZACJA METALI” .
2. Forum Dyrektorów Odlewni Polskich – pod auspicjami Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich. Dyskusja i prezentacja ofert firm.
3. Dzień Stopów Żelaza – seminarium techniczno-szkoleniowe. Przedstawienie rozwiązań stosowanych w odlewniach.
4. Dzień Odlewnictwa Metali Nieżelaznych – „KOLORÓWKA” – seminarium techniczno-szkoleniowe. Przedstawienie rozwiązań stosowanych w odlewniach.
5. Seminarium Instytutu Metali Nieżelaznych „Recykling metali nieżelaznych”.
6. Wystąpienie grupowe firm białoruskich, ukraińskich i rosyjskich z branży metalurgiczno-odlewniczej.
7. Spotkania matchmakingowe (B2B) – organizator: Ośrodek Komisji Europejskiej dla przedsiębiorstw Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

Pobierz magazyn targowy Metal 2014POBIERZ MAGAZYN TARGOWY METAL 2014

Patronat nad wydarzeniem objął MM Magazyn Przemysłowy, który we współpracy z ośrodkiem targowym w Kielcach po raz kolejny przygotowuje na tą okazję specjalną publikację MM Magazyn Targowy METAL 2016. Znajdziecie w niej Państwo informacje o targach i imprezach im towarzyszących, pełną listę wystawców oraz plan stoisk. Nie zabraknie też opisów nowości targowych, czyli nowych maszyn i urządzeń, które wystawcy prezentują na swoich stoiskach.

Redakcja MM Magazynu Przemysłowego przygotowuje także szereg artykułów powiązanych tematycznie z wszystkimi imprezami targowymi organizowanymi w Kielcach w dniach 20-22 września 2016 r.

Zapraszamy do lektury!

Więcej informacji na www.targikielce.pl.

Chcesz sprawdzić, jak prezentowały się firmy w poprzedniej edycji targów METAL? Zobacz nasz magazyn targowy METAL 2014.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również