25-lecie Izby Przemysłowo-Handlowej Gospodarki Złomem

©

Udostępnij:

Izba Przemysłowo-Handlowa Gospodarki Złomem z siedzibą w Warszawie – jedyna w Polsce organizacja, która zrzesza i reprezentuje środowisko firm zajmujących się zagospodarowaniem złomu stalowego – obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności.

Izba uczci ten wyjątkowy jubileusz uroczystą galą, która odbędzie się 26 września w Serocku.W spotkaniu tym udział potwierdzili byli prezesi Izby oraz przedstawiciele głównych graczy na rynku gospodarki złomem stalowym w Polsce. Stanowi to idealną okazję do spotkania liderów branży surowcowej w jednym miejscu i czasie, możliwości nawiązania kontaktów i zaczerpnięcia wiedzy o czasach minionych oraz obecnej sytuacji.Źródło: Izba Przemysłowo-Handlowa Gospodarki Złomem

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również