3M Poland na targach Trako

Preview
MM Magazyn Przemysłowy
Reklama
Reklama

Na odbywających się właśnie w Gdańsku Międzynarodowych Targach Kolejowych Trako firma 3M Poland zaplanowała przeprowadzenie 9 pokazów stałych i 24 pokazów specjalnych na stoisku TZ 22. 

Podczas 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, eksperci firmy 3M Poland na żywo przeprowadzą pokazy w 7 kategoriach: bezpieczeństwo pracy, kleje i taśmy, materiały ścierne, naprawa, folie poligraficzne i specjalistyczne, chłodzenie/gaszenie oraz materiały odblaskowe. Zarówno pokazy stałe, jak i te specjalne – przygotowane przez 3M Poland – odbędą się od 26 do 28 września br.

Reklama

Targi Trako są miejscem wymiany doświadczeń oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla branży kolejowej i transportowej. Jako 3M Poland stale rozwijamy portfolio produktów i nowoczesnych rozwiązań dla tych sektorów. Są one zaawansowane technologicznie, ale jednocześnie znacząco wpływają na bezpieczeństwo. Działanie i funkcjonalność najciekawszych z nich zaprezentujemy na żywo w Gdańsku – mówi Marcin Domański, specjalista ds. rozwoju rynku, Grupa Przemysłowa, 3M w Polsce.

Specyfika produktów 3M opiera się na jakości, trwałości i dopasowaniu do potrzeb klientów i branży. W kolejnictwie stosowane są m.in. materiały ścierne, taśmy, rzepy, kleje, środki gaśnicze oraz folie produkowane przez 3M. Szczególnie doceniane są materiały 3M, zgodne z wymaganiami norm kolejowych, w tym EN 45545 oraz innymi normami branżowymi.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: 3M Poland

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama