3M Poland na targach Trako

3M Poland na targach Trako 2017 © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Na odbywających się właśnie w Gdańsku Międzynarodowych Targach Kolejowych Trako firma 3M Poland zaplanowała przeprowadzenie 9 pokazów stałych i 24 pokazów specjalnych na stoisku TZ 22. 

Podczas 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO, eksperci firmy 3M Poland na żywo przeprowadzą pokazy w 7 kategoriach: bezpieczeństwo pracy, kleje i taśmy, materiały ścierne, naprawa, folie poligraficzne i specjalistyczne, chłodzenie/gaszenie oraz materiały odblaskowe. Zarówno pokazy stałe, jak i te specjalne – przygotowane przez 3M Poland – odbędą się od 26 do 28 września br.Targi Trako są miejscem wymiany doświadczeń oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla branży kolejowej i transportowej. Jako 3M Poland stale rozwijamy portfolio produktów i nowoczesnych rozwiązań dla tych sektorów. Są one zaawansowane technologicznie, ale jednocześnie znacząco wpływają na bezpieczeństwo. Działanie i funkcjonalność najciekawszych z nich zaprezentujemy na żywo w Gdańsku – mówi Marcin Domański, specjalista ds. rozwoju rynku, Grupa Przemysłowa, 3M w Polsce.

Specyfika produktów 3M opiera się na jakości, trwałości i dopasowaniu do potrzeb klientów i branży. W kolejnictwie stosowane są m.in. materiały ścierne, taśmy, rzepy, kleje, środki gaśnicze oraz folie produkowane przez 3M. Szczególnie doceniane są materiały 3M, zgodne z wymaganiami norm kolejowych, w tym EN 45545 oraz innymi normami branżowymi.

Źródło: 3M Poland

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również