60 tysięcy produktów w najnowszym katalogu norelem

Udostępnij:

Inżynierowie mogą już korzystać z najnowszego wydania znanego katalogu produktowego THE BIG GREEN BOOK firmy norelem, w którym na ponad 2200 stronach można znaleźć ponad 60 tys. standardowych podzespołów i części maszyn.

Po raz pierwszy w historii katalog został podzielony na dwie części, co jest wynikiem większej niż kiedykolwiek liczby oferowanych elementów standardowych. Przejrzysta struktura i bardziej poręczna forma pomogą klientom w odnalezieniu poszukiwanego asortymentu.

THE BIG GREEN BOOK to niezastąpiony przewodnik dla projektantów na całym świecie – zapewnia Marcus Schneck, CEO firmy norelem.

Wśród nowych produktów firmy norelem, które w tym roku pojawiły się w katalogu, znajdziemy koła zębate z tworzywa sztucznego oraz łańcuchy rolkowe, wskaźniki poziomu oleju, trzpienie ustalające klasy premium oraz modułowe szyny/listwy rolkowe. 98% komponentów jest dostępnych w ramach szybkiej wysyłki bezpośrednio z magazynu.

Drukowaną wersję katalogu w języku angielskim, a także wersje PDF w dodatkowych ośmiu językach można zamówić bezpłatnie na stronie internetowej firmy.

Źródło: norelem


Udostępnij:

Drukuj


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.