7. edycja Targów TOOLEX za nami

©

Udostępnij:

 

7. edycja rekordowych Targów TOOLEX zakończona. Na powierzchni 15 tys. m2 zaprezentowało się 494 wystawców i współwystawców oraz niemal 600 reprezentowanych marek z 26 krajów. Podczas wystawy można było obejrzeć 375 maszyn w ruchu, o łącznej wadze ok. 1000 ton. Zainteresowanie targami wśród specjalistów z branży było ogromne.

Pierwszego dnia targów w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono medale i wyróżnienia przyznane w konkursie na najlepsze produkty prezentowane przez wystawców tegorocznych targów oraz za najlepszą formę prezentacji (pełna lista nagrodzonych znajduje się TUTAJ). Wieczór uświetnił swoim występem Kwartet OBSSESION, który wirtuozerskimi popisami gry na instrumentach smyczkowych i wyrafinowanym dowcipem wprowadził wszystkich zgromadzonych w wyśmienity nastrój.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej impezy na naszym profilu na Facebooku.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również