9 cykl warsztatów "Informatyka w produkcji"

©

Udostępnij:

W dniach od 14-16 października 2014 r. w Poznaniu, Łodzi i Katowicach odbędą się warsztaty dla firm produkcyjnych z cyklu "Informatyka w produkcji". 9. już cykl warsztatów organizuje znany producent oprogramowania – firma Streamsoft.

Tym razem tematyka warsztatów skupiona jest wokół tego, w jaki sposób różni przedstawiciele firm produkcyjnych, a dokładnie przedstawiciele pokolenia X oraz Y, poszukują i wybierają system ERP dla swojej firmy produkcyjnej. Ponadto, podczas warsztatów zostanie pokazany model informatyzacji firm produkcyjnych, który jest podobny w niemal 90% firm. W modelu tym będą również omówione elementy, które najczęściej firmy produkcyjne poddają największej informatycznej rozbudowie, takie jak chociażby: planowanie produkcji, przygotowanie technologii, zestawienia oceniające działania w obszarze produkcji.Podczas warsztatów przedstawiciele firm produkcyjnych zobaczą również prezentację dotyczącą zarządzania kosztami produkcji w systemie ERP (rachunek kosztów rzeczywistych i rachunek kosztów standardowych).
Warsztaty organizowane są dla dyrektorów i kierowników produkcji, szefów logistyki, głównych księgowych i szefów HR. Podczas kilkugodzinnych warsztatów zaprezentowane zostaną rozwiązania problemów występujących w firmach produkcyjnych.Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również