Platforma narzędzi DesignSpark poprawi pracę firmy RS Components

DesignSpark © RS Components

Udostępnij:

RS Components podpisała umowę franczyzową z firmą Maxim Integrated Products, która zajmuje się opracowywaniem produktów i technologii analogowych i sygnałów mieszanych.

Transakcja ta pozwoli zwrócić uwagę klientów firmy RS, w tym inżynierów konstrukcji i nabywców na całym świecie, na szeroką ofertę produktów Maxim. Szczególnie istotnym aspektem tej współpracy będzie zapewnienie producentowi doskonałej widoczności w liczącej ponad 850 000 osób społeczności DesignSpark, co ułatwi klientom projektowanie przy użyciu najnowszych, innowacyjnych produktów firmy Maxim.- Firma RS odgrywa na świecie coraz większą rolę we wspieraniu inżynierów konstruktorów w procesie odkrywania, oceniania i wdrażania rozwiązań – powiedział Ali Mortazavi, wiceprezes ds. marketingu w firmie Maxim. - Kluczowym aspektem jest platforma DesignSpark, która związana jest ze społecznością bardzo doświadczonych inżynierów pracujących nad nowatorskimi projektami poświęconymi połączonym aplikacjom w ramach Internetu Rzeczy.

- Firma Maxim jest liderem w dziedzinie rozwoju zaawansowanych układów analogowych i sygnałów mieszanych w szerokiej gamie zastosowań, w tym w zastosowaniach bezpiecznych i energooszczędnych - powiedział Andy Keenan, wiceprezes ds. globalnego zarządzania produktami i dostawami w firmie RS. 


TOP w kategorii
Źródło: RS Components

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również