Abplanalp nagrodzony

Abplanalp © Abplanalp

Udostępnij:

Obecność firmy Abplanalp na tegorocznych poznańskich targach Mach - Tool  umożliwiła przeprowadzenie licznych prezentacji, rozmów i spotkań. Odwiedzający stoisko chętnie korzystali z możliwości otrzymania porady i wzięcia udziału w pokazach.

 

W tym roku Abplanalp zaprezentował na swoim blisko 300 metrowym stoisku 12 pracujących maszyn. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się centra - frezarskie Haas UMC-750, tokarskie Haas ST-10 z robotem firmy Kawasaki oraz premierowa wycinarka drutowa Accutex AL-400SA. Na miejscu znajdowało się również stanowisko z doradcą w zakresie oprogramowania ESPRIT CAM, odbyła się prezentacja szerokiej gamy narzędzi, tak w pokazach obróbek jak na ekspozycji statycznej. Goście mieli okazję oglądać pokazy na żywo, zasięgnąć fachowych porad, obejrzeć, dotknąć, sprawdzić i skorzystać z promocji na zakup obrabiarek Haas.Abplanalp Consulting zdobył na tegorocznych targach ITM 2015 medal ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również