Abplanalp nagrodzony

Obecność firmy Abplanalp na tegorocznych poznańskich targach Mach - Tool  umożliwiła przeprowadzenie licznych prezentacji, rozmów i spotkań. Odwiedzający stoisko chętnie korzystali z możliwości otrzymania porady i wzięcia udziału w pokazach.

 

W tym roku Abplanalp zaprezentował na swoim blisko 300 metrowym stoisku 12 pracujących maszyn. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się centra - frezarskie Haas UMC-750, tokarskie Haas ST-10 z robotem firmy Kawasaki oraz premierowa wycinarka drutowa Accutex AL-400SA. Na miejscu znajdowało się również stanowisko z doradcą w zakresie oprogramowania ESPRIT CAM, odbyła się prezentacja szerokiej gamy narzędzi, tak w pokazach obróbek jak na ekspozycji statycznej. Goście mieli okazję oglądać pokazy na żywo, zasięgnąć fachowych porad, obejrzeć, dotknąć, sprawdzić i skorzystać z promocji na zakup obrabiarek Haas.

Abplanalp Consulting zdobył na tegorocznych targach ITM 2015 medal ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.