Air Products rozszerza ofertę generatorów wodoru PRISM

© Air Produducts

Udostępnij:

Firma Air Products, dostawca gazów technicznych w Polsce, rozszerza ofertę generatorów wodoru PRISM do produkcji gazu na miejscu u klienta. Generatory PRISM umożliwiają dostawy wodoru przekraczające 4500 normalnych metrów sześciennych na godzinę.

Dzięki połączeniu opatentowanej technologii reformingu z możliwościami procesu adsorpcji zmiennociśnieniowej generatory wodoru PRISM Air Products mogą zapewnić najniższy koszt wytwarzania wodoru w tym zakresie produkcji.  Rozszerzona linia generatorów wodoru PRISM, dostępna na całym świecie, wzbogaca ofertę Air Products dla przemysłów: chemicznego, szklarskiego, elektronicznego, stalowego i przetwarzania metali. Firma podpisała umowy na ponad 30 generatorów wodoru PRISM, a ponad 20 urządzeń zostało już zainstalowanych i działa w różnych miejscach świata.

„Przeanalizowaliśmy potrzeby rynku i zidentyfikowaliśmy zapotrzebowanie na wodór w wielu sektorach przemysłu" - powiedział Dave Guro, kierownik produktu ds. wytwarzania i oczyszczania wodoru na świat w firmie Air Products. „Współpracujemy z wieloma globalnymi odbiorcami dużych instalacji do wytwarzania wodoru PRISM, a dzięki zaangażowaniu działów sprzedaży, łańcucha dostaw, wytwarzania produktów oraz sieci operacyjnej firmy Air Products będziemy w stanie spełnić potrzeby klientów w każdym miejscu na świecie".

Generator wodoru PRISM jest zaawansowanym technologicznie i kompaktowym rozwiązaniem do produkcji gazu na miejscu u klienta. Urządzenie jest łatwe w montażu i pozwala na jego szybki rozruch. Niezwykła dbałość firmy Air Products o bezpieczeństwo znalazła swoje odbicie w projekcie generatora, którym można sterować zarówno lokalnie, jak i zdalnie. Firma Air Products posiada doświadczony zespół wsparcia technicznego, który pracuje z klientami nad podniesieniem bezpieczeństwa, pomaga zwiększać wydajność ich procesów oraz zoptymalizować zużycie gazu.

Więcej informacji na temat generatorów wodoru PRISM firmy Air Products znajduje się na stronie www.airproducts.com/H2Generators.

Air Products jest wiodącym dostawcą wodoru i obsługuje największą sieć dystrybucji tego gazu na świecie. Generatory wodoru PRISM przeznaczone do produkcji gazu na miejscu u klienta stanowią ważny element oferty dostaw wodoru firmy Air Products, która obejmuje tradycyjne dostawy masowe gazu w formie ciekłej i gazowej, duże wytwórnie wodoru (HyCO) oraz przesył gazu rurociągiem.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również