Akumulatorowy podnośnikowy wózek widłowy

podnośnikowy wózek widłowy © Jungheinrich

Udostępnij:

To kolejny model wózka widłowego w ofercie firmy Jungheinrich z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym. Urządzenie zdobyło jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, Red Dot Design Award. ERD 220i jest o około 25% krótszy od swojego poprzednika, a to wszystko dzięki nowej koncepcji akumulatora li-ion.Kompaktowa konstrukcja w połączeniu z zaawansowaną technologią i maksymalną funkcjonalnością czyni go pionierem w tym segmencie wózków. Zalety urządzenia to m.in.: kompaktowe wymiary, intuicyjna obsługa, zwrotność i niezawodne systemy bezpieczeństwa. Z jednej strony operator ma do dyspozycji ergonomicznie zaprojektowane, bezpieczne miejsce pracy, z drugiej strony zmniejszony rozmiar wózka zapewnia więcej przestrzeni i swobody poruszania się w magazynie.

ERD 220i to uniwersalne urządzenie do załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych oraz składowania towarów na półkach w magazynie. Wysokość podnoszenia, 3760 mm, jest najwyższa w tym segmencie pojazdów. ERD 220i może transportować dwie palety, jedna na drugiej, co zdecydowanie wpływa na wydajność pracy. Więcej o wózku ERD 220i będzie można się dowiedzieć podczas Dnia Otwartego Jungheinrich, który odbędzie się w formule online już 20.10.2021 r.

Źródło: Jungheinrich

 

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również