AkzoNobel przedłuża współprace logistyczną z Kuehne + Nagel

©

Udostępnij:

AkzoNobel przedłużył umowę na obsługę logistyczną z Kuehne + Nagel w Salzburg-Bergheim na kolejne 2 lata.

Kuehne + Nagel zarządza logistyką magazynową dla AkzoNobel od 2007 roku. Produkty są przechowywane i przeładowywane na powierzchni ponad 6.000 m2, włączając w to specjalnie zaprojektowaną przestrzeń dla składowania towarów niebezpiecznych, zgodnej ze wszystkimi wytycznymi i przepisami dotyczącymi przechowywania takich substancji.Dodatkowo, Kuehne + Nagel jest odpowiedzialna za proces obsługi, mieszania i kompletacji kolorów w zależności od wymagań klienta. W tym sektorze, co miesiąc przeprowadza się setki zamówień mieszania kolorów.

- Kuehne + Nagel dzięki doświadczeniu okazała się być wiarygodnym partnerem, który jest w stanie sprostać wymaganiom naszego biznesu. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie wspierać nasze ambicje rozwoju w ciągu najbliższych lat – skomentował Stefan Kapeller, Logistics Manager AkzoNobel Austria.

- Cieszymy się z przedłużenia pomyślnej współpracy z AkzoNobel. Naszym celem jest dostarczanie korzyści dla klienta opartych na poprawie wydajności i jakości usług. Ponadto, nasza siła leży w zrozumieniu potrzeb naszych klientów, co znajduje odzwierciedlenie w dodatkowych usługach jakie możemy zaoferować - komentuje Vincent Malhaire, dyrektor logistyki kontraktowej Kuehne + Nagel w Austrii.Źródło: Centrum PR

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również