Analiza wydajności energetycznej i danych produkcyjnych

Najnowsza wersja oprogramowania firmy COPA-DATA, zenon Analyzer 2.10, przenosi proces dynamicznego raportowania z produkcji o kolejny krok do przodu. Dla użytkownika oznacza to, że kompletna analiza danych produkcyjnych oraz zużycia energii będą prowadzone jeszcze szybciej i efektywniej.

Również konwertowanie danych i zbieranie ich w cenne oraz czytelne raporty będą odbywać się gładko dzięki ergonomicznemu kreatorowi raportów. W ten właśnie sposób oprogramowanie zenon krok po kroku optymalizuje procesy produkcji oraz zużycia energii. Oprogramowanie można w prosty sposób zintegrować z zainstalowanymi i pracującymi w zakładzie systemami. Nie trzeba dokonywać zmian ani modyfikacji w istniejących maszynach czy sprzęcie. Jako System Zarządzania Energią nowy zenon Analyzer 2.10 może stanowić doskonały System Zarządzania Energią (Energy Management System), ponieważ ma szereg nowych, ulepszonych szablonów raportów, które mogą okazać się niezbędne do celów certyfikacji zgodnie z normą DIN EN ISO 50001.

zenon Analyzer 2.10 – korzyści dla użytkownika:
· łatwa integracja z istniejącymi systemami,
· kompleksowe wsparcie zarządzania energią zgodnie z ISO 50001,
· ulepszona użyteczność i wydajność,
· ergonomiczny interfejs i standardowy design do wszystkich szablonów raportów,
· udoskonalone zenon Analyzer Management Studio (ZAMS) do integracji platformy centralnej,
· nowa funkcja emulacji ,,archive emulation’’: wewnętrzne archiwa zenon Analyzer zapewniają szybie przetwarzanie danych i generowanie raportów,
· nowe kreatory,
· współpraca z Internet Explorer 10, Windows 8 i Windows Server 2012,
· wiele nowych szablonów raportów do:
- analizy alarmów,
- analizy z użyciem własnych formuł,
- analizy danych historycznych,
- rozszerzonej analizy danych historycznych,
- ISO 50001,
- analizy stanu maszyn produkcyjnych,
- analizy OEE,
- analizy stopnia realizacji założonych celów i stanu faktycznego produkcji,
- hydroelectric Power Plant Analysis.

www.copadata.com


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.