Aplikacja firmy MEWA porządkuje cyfrową szafę z ubraniami

©

Udostępnij:

Szybką kontrolę odzieży roboczej używanej przez pracowników umożliwia nowa aplikacja „MEWA ME“. Dzięki niej można o każdej porze dnia i z każdego miejsca przesłać życzenia odnośnie napraw odzieży, a po konsultacji także rozmiary potrzebnej odzieży.

Aplikacja MEWA ME przeznaczona jest specjalnie dla wszystkich osób, które noszą odzież firmy MEWA lub są odpowiedzialne za jej zapewnienie pracownikom. Dzięki aplikacji kierownictwo firmy – bez konieczności zaglądania do umowy serwisu – zawsze i wszędzie wie, jaka odzież jest aktualnie wykorzystywana w zakładzie, który pracownik, jaką odzież nosi i kiedy jest kolejny termin dostawy następnej partii czystej odzieży. Zlecenia dotyczące napraw odzieży można przesłać, przesuwając po prostu palcem po ekranie.Pracownicy mogą również korzystać z aplikacji, co stanowi dla nich jeszcze większa wygodę: każdy z nich może bowiem w każdej chwili sprawdzić, jaką odzież ma na wyposażeniu. Takie rozwiązanie pozwala odciążyć przełożonych w wielu kwestiach, a nam umożliwia natychmiastowe reagowanie na potrzeby zmian. Korzystając z aplikacji, każdy pracownik zawsze wie, jaka część jego odzieży znajduje się obecnie w firmie MEWA i kiedy zostanie mu ona ponownie dostarczona. Jeśli jego odzież zostanie uszkodzona, może on nas o tym poinformować bezpośrednio.

Trzeba zmienić rozmiar odzieży danego pracownika? Pojawia się nowy pracownik, któremu także trzeba zapewnić odzież roboczą? Skonsultuj cyfrowo Twoje zapotrzebowanie z działem obsługi klienta. Twoi pracownicy mogą potem przy pomocy aplikacji podać swoje wymiary, by otrzymać dokładnie dopasowaną odzież roboczą od firmy MEWA. W ten sposób możemy jeszcze szybciej dopasować rodzaj i ilość odzieży do nowego zapotrzebowania.


TOP w kategoriiWydarzenia
Nasz patronat
Najbliższe wydarzenia
03-06.11.2020
Targi
Modernlog

03-05.11.2020
Targi
Warsaw Industry Week

03-06.11.2020
Targi
ITM Industry Europe


Aplikacja działa w języku niemieckim, francuskim, niderlandzkim, włoskim, polskim i czeskim. Już można z niej korzystać i jest dostępna najpierw dla mniejszych zakładów. Jeśli chcesz wypróbować nową aplikację, skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy MEWA.

Źródło: MEWA

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również