Aplikacja mobilna od Plastigo

Plastigo
Reklama
Reklama

 

Częstochowski dostawca rozwiązań dedykowanych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, który od ponad 15 lat zaopatruje branżę, przygotował specjalną aplikację mobilną dla swoich klientów, której inauguracja miała miejsce na minionych targach Plastpol. 

Aplikacja Plastigo pełni funkcję poradnika, pomocnego w codziennej pracy przetwórców. Narzędzie zawiera kalkulator tonażu maszyn i parametrów producyjnych, podstawowe dane dotyczące tworzyw sztucznych, informacje jak usunąć najpopularniejsze wady wyprasek oraz inne materiały, przydatne w działalności produkcyjnej.

Reklama

- Jako pierwsi udostępniamy narzędzie dedykowane przetwórcom w języku polskim, które nie tylko w mniej niż 10 sekund wyliczy siłę zwarcia wtryskarki, ale też pozwoli określić parametry wydajności procesu produkcji, takie jak czas cyklu, krotność formy czy średnicę ślimaka pod konkretny detal. Dodatkowo, w każdej chwili użytkownik będzie mógł sprawdzić najbliższe szkolenia organizowane przez PlastigoAcademy czy szczegóły bieżących promocji i ofert specjalnych – opisuje aplikację Marta Sikora, Kierownik Marketingu marki Plastigo. - To na start, bo aplikacja będzie oczywiście rozwijana o nowe funkcjonalności – zapewnia Marta Sikora.

Reklama

Źródło: Informacja prasowa Plastigo

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama