APR Energy z kontraktem w Argentynie

© APR Energy

Udostępnij:

Firma ARP Energy zdobyła kontrakt na projekty turbin przenośnych o mocy całkowitej 350 MW.

Spółka podpisała kontrakt z Ministerstwa Górnictwa i Energetyki w Argentynie na dwa pięcioletnie projekty o łącznej wartości przekraczającej 450 milionów dolarów, co zapewni drugiemu pod względem wielkości krajowi Ameryki Południowej zdolność produkcji energii o łącznej mocy 350 MW. Ta zdolność produkcyjna zostanie podzielona pomiędzy dwie lokalizacje i będzie wykorzystywała 14 najnowocześniejszych dwupaliwowych, przenośnych turbin gazowych spółki.Spółka APR Energy działa w Argentynie nieprzerwanie od 2008 roku. Obecnie spółka produkuje energię elektryczną o łącznej mocy 75 MW w trzech lokalizacjach: Formosa, Magdalena i Sáenz Pena.

Wraz z mocą 350 MW spółka APR Energy zdobyła w Argentynie, w 2016 roku zlecenia w zakresie produkcji powyżej 750 MW w nowych lokalizacjach. Wskazane zlecenie jest dla APR Energy czwartym takim w zakresie przenośnych turbin gazowych w ciągu ostatniego roku wraz z aktualnie realizowanymi projektami w Egipcie i Tasmanii.

Źróło: APR Energy

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również