ArcelorMittal Poland sponsorem IX Półmaratonu Dąbrowskiego

© ArcelorMittal

Udostępnij:

10 kwietnia 1140 biegaczy wzięło udział w Półmaratonie Dąbrowskim. Firma  ArcelorMittal Poland od wielu lat wspiera Półmaraton w Dąbrowie Górniczej, a w tym roku została sponsorem tytularnym.

- Promocja zdrowia i aktywnego stylu życia jest jednym z obszarów naszej działalności odpowiedzialnego biznesu, dlatego bardzo nas cieszy, że bieganie z roku na rok staje się coraz bardziej popularne. Półmaraton w Dąbrowie Górniczej stał się jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu imprez miasta, dlatego zdecydowaliśmy się uczestniczyć w nim jako sponsor tytularny, ale i również jako zawodnicy. 35 pracowników ArcelorMittal Poland wystartowało w biegu i osiągnęło bardzo dobre rezultaty – mówi Karolina Muza, szef Biura Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland.W tym roku do udziału w maratonie zgłosiła się rekordowa liczba uczestników 1200 osób. Ekipa ArcelorMittal Poland licząca 35 pracowników była jedną z najliczniejszych.Źródło: ArcelorMittal

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również