ASTOR zaprasza do bicia rekordów na stoku

Preview
ASTOR
Reklama
Reklama

Firma ASTOR zaprasza na III zawody narciarsko-snowboardowe ASTOR Winter Cup 2013. Poprzednie edycje pokazały, że związani na co dzień z przemysłem pracownicy działów utrzymania ruchu, automatyki czy robotyki mają w sobie sportowego ducha rywalizacji. Do wspólnego szusowania na stoku ASTOR zachęca całe rodziny.

Cel, który przyświeca pomysłodawcy zawodów ASTOR Winter Cup 2013 to zaproszenie na stok przedstawicieli wszystkich branż przemysłu, którzy po godzinach z pasją oddają się białemu szaleństwu. W poprzednich edycjach zawodnikom towarzyszył gorący doping rodzin i znajomych, w tegorocznej edycji organizator apeluje o szczególny doping, tak potrzebny, kiedy GUS podaje najświeższe dane o produkcji przemysłowej.

Reklama

Impreza ma zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy na stoku i dodatkowo, poprzez otwartą formułę, stworzyć możliwość integracji przedstawicieli branży. Podobnie jak w roku ubiegłym, zawody będą miały charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym, dzięki czemu z pewnością nie zabraknie sportowych emocji.

Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant w konkurencjach: narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą rozgrywane w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych - oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca na podium - czekają nagrody. Na kibiców, w tym tych najmłodszych, czekają atrakcje.

Zawody ASTOR Winter Cup 2013 o puchar Prezesa ASTORa odbędą się 10 marca 2013 na stacji narciarskiej Czorsztyn Ski.

Reklama

Szczegółowe informacje z regulaminem imprezy na stronie wydarzenia www.astor.com.pl/wintercup

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama