ASTOR zwiększa gwarancję na swoje produkty

© ASTOR

Udostępnij:

Wszystkie produkty serii PACSystems RX3i oraz panele operatorskie QuickPanel+ dostarczane przez ASTOR od teraz standardowo objęte są 5-letnią gwarancją producenta. Po raz pierwszy firma zdecydowała się na taki krok.

Kontrolery serii RX3i to modułowy system sterowania przeznaczony dla średnich i dużych aplikacji przemysłowych. W ofercie seria ta dostępna jest od ponad 10 lat i przez ten czas stosowana jest na tysiącach obiektów przemysłowych w Polsce i na świecie.RX3i znajduje zastosowanie przede wszystkim w branży energetycznej, chemicznej, górniczej, hutniczej oraz wod-kan. Seria ta wykorzystuje nowe technologie spotykane obecnie w automatyce w zakresie bezpieczeństwa, redundancji oraz komunikacji i jest jednocześnie bezpośrednim następcą sterowników serii 90-30. Daje to użytkownikom starszych systemów możliwość bardzo szybkiej migracji do PACSystems, pozwalając wykorzystać posiadane elementy i ograniczyć koszty.

5 lat gwarancji na panele operatorskie QuickPanel+

QuickPanel+ to nowa seria paneli operatorskich od GE Intelligent Platforms zapewniającej wyższą wydajność dającą nowe możliwości w zakresie wizualizacji, sterowania oraz efektywnej i intuicyjnej obsługi maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych. Jest bezpośrednim następcą znanych i popularnych QuickPanel CE i pozwala na wykorzystanie aplikacji wizualizacyjnych przygotowanych na starsze serie urządzeń.

Źródło: ASTOR

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również