Automaty wydające ASD Systems

© ASD Systems

Udostępnij:

Szeroka oferta automatów wydających umożliwia dostosowanie produktów pod potrzeby każdego przedsiębiorstwa.

Sztandarowy produkt automat wydający D540 cechuje się ponadprzeciętną pojemnością do bardzo małych gabarytów. Jest samoobsługową maszyną, automatycznie wydającą do 540 różnych produktów. Oparty na zasadzie obrotowego bębna, umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni. Intuicyjne zarządzanie zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami. Dzięki opatentowanemu systemowi skanowania komór, ładowanie produktów jest proste i szybkie. Do automatu D540, można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat L38.Innym produktem firmy jest automat L40 umożliwia wydawanie elektronarzędzi, a po zwrocie ich ładowanie w zamkniętych półkach. Z kolei najnowszy produkt jest alternatywą dla firm oczekującej maksymalnej pojemności. To automat D1080 umożliwiający załadowanie ponad 1080 produktów.

ASD Systems to polski producent nowatorskich urządzeń vendingowych. Misją firmy jest optymalizacja zarządzania gospodarką magazynową w firmach klientów, dzięki wykorzystaniu autorskich, w pełni zautomatyzowanych maszyn wydających. Automaty ASD Systems mogą wydawać produkty każdego typu, od środków BHP, przez narzędzia i materiały pomocnicze, po artykuły biurowe i eksploatacyjne – wszystko to, co w firmach produkcyjnych generuje koszty i powinno znajdować się pod kontrolą.

Źródło: ASD Systems

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również