Automatyczna przecinarka tarczowa

przecinarka tarczowa PAX © PAX

Udostępnij:

W pełni automatyczna przecinarka tarczowa Bekamak BMDO 80 CS była najważniejszym elementem na stoisku firmy PHU podczas targów ITM Polska 2017.

Automatyczna przecinarka tarczowa Bekamak BMDO 80 CS może być wykorzystywana do cięcia materiałów pełnych i rur stalowych z automatycznym systemem załadunku materiału do 6 m. System podawania serwo realizowany jest poprzez śrubę kulową oraz serwolinowy system posuwu głowicy tnącej.Nietypowe rozwiązanie, jakim jest zastosowanie do cięcia prętów frezów tarczowo-piłkowych, pozwala na obniżenie kosztów eksploatacyjnych w postaci niewielkiego poboru energii (moc silnika głównego to 5,5kW) oraz możliwości wielokrotnej regeneracji narzędzi, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej precyzji (na poziomie 0,2-0,3mm) oraz powtarzalności cięcia. Osiągana rzeczywista wydajność produkcyjna, dla przykładowego materiału (pręt stalowy C45 o przekroju 50 mm, przy cięciu na długość 100 mm) to 21 sek. dla pełnego cyklu (podanie + cięcie).Źródło: PAX PHU

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również