B&R powiększa rodzinę paneli operatorskich Power Panel

©

Udostępnij:

B&R dodaje dwie nowe serie do popularnej rodziny Power Panel HMI: terminale Power Panel T-Series i sterowniki zintegrowane z ekranem Power Panel C-Series - obydwa z technologią ekranu dotykowego.

Wyposażony w wbudowaną przeglądarkę Power Panel T30 może posłużyć jako ekran dla dowolnego web serwera, jak również może wyświetlać ekran sterownika jako klient VNC. Rodzina Power Panel T jest oferowana w czterech wariantech wielkości ekranu TFT: od 4,3" do 10,1". Ma dwa złącza sieci Ethernet i dwa porty USB.

Wysoce wydajne HMI z rozległą gamą opcji komunikacyjnych
Sterownik zintegrowany z ekranem Power Panel C70 wyposażony jest w procesor Intel AtomTM 333 MHz, ma 256 MB pamięci DDRAM, 16 kB pamięci FRAM i 2 GB wbudowanej pamięci flash EEPROM. Jednostka ma ekran dotykowy i jest oferowana w trzech wariantach wielkości ekranu: od 5,7" do 10,1". Poza niskim czasem skanu programu na poziomie 1 ms, Power Panel C70 cechuje wbudowany interfejs sieci czasu rzeczywistego POWERLINK, złącze sieci Ethernet, dwa złącza USB 2.0 i złącze sieci X2X Link. Dodatkowo by umożliwić komunikację z zewnętrzynimi urządzeniami peryferyjnymi, można rozszerzyć jednostkę o interfejs RS232, RS485 czy CAN.

Obie serie zostały zaprojektowane tak, aby zajmować jak najmniej miejsca w szafie. Jednocześnie zadbano o funkcjonalne rozmieszczenie wyprowadzenia przewodów, co czyni je panelami łatwymi w montażu i niewymagającymi dużych przestrzeni instalacyjnych. Ponieważ obie nowe rodziny nie mają dysku twardego, wentylatorów czy baterii, są całkowicie jednostkami bezobsługowymi dla działu utrzymania ruchu. Front paneli zapewnia ochronę IP65, co sprawia, że nadają się również do pracy w warunkach i środowisku higienicznym.

www.br-automation.comUdostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również