B&R stawia na studentów

B&R Automatyka Przemysłowa, dni otwarte © B&R Automatyka Przemysłowa

Udostępnij:

B&R od lat współpracuje z wiodącymi uczelniami technicznymi w Polsce, angażując się w wiele przedsięwzięć dla studentów. Firma organizuje m.in. praktyki i staże w biurach B&R oraz u swoich klientów. Studenci korzystają z doświadczenia wykwalifikowanych inżynierów, zdobywają bezcenną praktyczną wiedzę oraz realizują konkretne projekty.

W ramach kolejnej inicjatywy, firma B&R już w marcu będzie gościła na czterech uczelniach podczas Targów Pracy organizowanych w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu oraz Krakowie. Targi Pracy są szczególną okazją do współpracy w zakresie wymiany wiedzy pomiędzy środowiskiem akademickim a działalnością biznesową. Uczestnicy targów będą mogli bliżej poznać ofertę firmy oraz warunki rozpoczęcia kariery zawodowej w B&R. Studenci będą mogli aplikować na praktyki wakacyjne oraz staże, a także uzyskać zatrudnienie na pełen etat.Planowane prezentacje oraz stoisko B&R:

7 marca - Politechnika Poznańska, stoisko nr 4b
8 marca - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
8 marca - Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, godz.12.10-12.40 w pawilonie A-0 II piętro prezentacja działalności firmy
14 marca - Politechnika Warszawska, stanowisko A9

Źródło: B&R

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również