BASF Polska wyróżniona w plebiscycie gospodarczym Proud of You

©

Udostępnij:

Firma BASF zdobyła nagrodę w drugiej edycji plebiscytu Proud of You – Dumni z Was, w którym przedstawiciele polskich firm działających na terenie Dolnego Śląska mogli wyróżnić i docenić firmy zagraniczne z tego obszaru. BASF Polska została odznaczona w kategorii Duma Regionu.

1 czerwca miało miejsce ogłoszenie wyników konkursu Proud of You – plebiscytu, doceniającego wkład gospodarczy firm zagranicznych na Dolnym Śląsku. BASF Polska została laureatem w kategorii Duma Regionu - zajęła 4 miejsce uzyskując 302 głosy. Nagrodę firmy odebrała Agata Sidorska, przedstawicielka BASF Polska z zakładu katalizatorów w Środzie Śląskiej. Wśród innych finalistów tegorocznego konkursu znalazły się również Selena FM S.A., KGHM Polska Miedź SA oraz Zetkama SA.Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się podczas uroczystej gali w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W tym roku głosowanie przebiegało w obie strony – na polską i zagraniczną firmę. Głosować można było w 5. różnych kategoriach: Duma Regionu, Najlepszy Wizerunek, Osobowość w Biznesie, Najlepsza Usługa i Najlepszy Produkt. Blisko 6000 internautów oddało swoje głosy na najbardziej zasłużone firmy Dolnego Śląska. Głównym kryterium oceny przedsiębiorców pozostaje wielkość wkładu w rozwój gospodarczy i ekonomiczny regionu.

W pierwszej edycji Proud of You w ubiegłym roku BASF Polska zdobyła szóste miejsce. Wyróżnienie to było uhonorowaniem przez polskich przedsiębiorców wkładu z działalności nowego zakładu produkcji katalizatorów BASF w Środzie Śląskiej.

Ogłoszony po raz pierwszy w 2014 roku przez redakcję magazynu „Biznes Regionów” plebiscyt pod hasłem Proud of You – Dumni z Was spotkał się z dużym zainteresowaniem regionalnych środowisk biznesowych i gospodarczych. Jego główną ideą jest wzmocnienie więzi biznesowych pomiędzy firmami polskimi a zagranicznymi. Inicjatywa jest również świetnym dowodem na to, że południowo-zachodnia Polska jest jednym z najważniejszych rejonów Europy pod względem ekonomicznym i gospodarczym, a o sile gospodarczej tego regionu w dużej mierze decyduje efektywna współpraca pomiędzy polskimi i zagranicznymi podmiotami. Nie mniej ważnym aspektem jest docenienie przedsiębiorców przez przedsiębiorców – zasada, że to polskie firmy z regionu wskazały i wyróżniły firmy zagraniczne posłużyła nawiązaniu i wzmocnieniu pozytywnych relacji pomiędzy nimi. Pozwoli to w przyszłości budować wspólny biznes – wyłoni nowych dostawców, podwykonawców, kontrahentów i klientów.Pomysłodawca plebiscytu, redakcja magazynu „Biznes Regionów”, organizuje analogiczne konkursy dedykowane oprócz Dolnego Śląska również Górnemu Śląskowi, Wielkopolsce, a także Pomorzu i Mazowszu.

www.basf.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również