BASF zdobywa nagrodę Lider CSR

©

Udostępnij:

 

Firma BASF Polska otrzymała nagrodę Lider CSR w konkursie „Diamenty Polskiej Chemii” organizowanym przez Executive Club. Nagrodę wręczono 20 listopada, podczas Gali Chemical Industry Forum & Awards.

20 listopada w Hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się konferencja Chemical Industry Forum & Awards Gala. Jej celem było przedstawienie i analiza sytuacji, w jakiej znalazł się polski przemysł chemiczny na tle globalnym oraz uhonorowanie firm, które przyczyniają się do wzmacniania pozycji polskiej chemii. Impreza została zorganizowana przez Executive Club, a jej partnerem była firma BASF Polska.Podczas pierwszej części odbyły się 2 panele dyskusyjne. W panelu poświęconym efektywności spółek chemicznych i petrochemicznych w roli prelegenta wystąpił Dyrektor zarządzający BASF Polska, dr Dirk Elvermann. W dyskusji uczestniczyli również Anna Podolak, wiceprezes zarządu Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., Marek Sokołowski, wiceprezes zarządu Grupy Lotos, Arkadiusz Banaszek, dyrektor operacyjny Anwil Sa oraz Piotr Szelenbaum, partner kancelarii White &Case.

Wieczorem odbyła się gala, podczas której wręczone zostały statuetki „Diamenty Polskiej Chemii”. Nagrodą Lider CSR została uhonorowana firma BASF Polska, m. in. za działania edukacyjne dla młodzieży, współorganizowanie imprez popularyzujących chemię oraz współpracę z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Nagrodę odebrał Marek Jagieła, dyrektor Działu Chemii Przemysłowej i Tworzyw Sztucznych w BASF Polska.

 Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również