Bezpłatna konferencja Lean Management w praktyce

©

Udostępnij:

25 i 26 kwietnia w Gliwicach (woj. śląskie) obędzie się Ogólnopolska Konferencja Lean Management w praktyce - jedna z największych tego typu inicjatyw dla polskiego sektora przemysłowego, organizowana przez Instytut Doskonalenia Produkcji.

W ciągu dwóch dni ponad 200 uczestników, na co dzień zarządzających produkcją w przedsiębiorstwach, będzie miało okazję wziąć udział w kilkunastu panelach dyskusyjnych, podczas których eksperci dzielić się będą wiedzą z zakresu lean management. Ponadto wybrana grupa uczestników konferencji przekona się, jak z procesem zarządzania produkcją radzi sobie najnowocześniejsza fabryka samochodów General Motors w Polsce, zlokalizowana w gliwickiej podstrefie ekonomicznej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Trwa rejestracja.- Konferencja została pomyślana jako platforma wymiany praktycznej wiedzy z zakresu lean management. Jako Instytut pragniemy wychodzić naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na wiedzę z zakresu zarządzania produkcją. Wdrażanie rozwiązań typu lean w polskich przedsiębiorstwach jest coraz bardziej zauważalne. Aplikacja nowych technologii w zakładach produkcyjnych nie tylko pozwala zwiększyć stopień wykorzystania danego parku maszynowego, gwarantując przy tym poprawę jakości oraz zmniejszając pracochłonność, ale - co ważne - polepsza również warunki pracy. Wierzymy, iż konferencja w Gliwicach rzuci na filozofię lean nieco więcej światła i skłoni przedsiębiorców do praktycznego jej wykorzystania - mówi Tomasz Król, przewodniczący rady programowej Instytutu Doskonalenia Produkcji.

Jak dodaje, wiedza, którą eksperci podzielą się z przedsiębiorcami, będzie w znacznej mierze czerpała z praktyki. - Pomysłów i przykładów ulepszeń produkcji, jakimi podczas kwietniowej konferencji dzielić się będą paneliści, trudno szukać w literaturze przedmiotu. Eksperci mówić będą bowiem o swoich doświadczeniach - a to podwójnie cenna lekcja. Z pewnością zainspiruje wielu do wdrożenia kolejnych udoskonaleń w rodzimych firmach, co może w przyszłości rodzić także korzyści finansowe - tłumaczy Tomasz Król.

Konferencja skierowana jest zwłaszcza do osób zarządzających produkcją, specjalistów lean management oraz do wszystkich zainteresowanych zwiększeniem efektywności w firmie, w tym do pracowników działów logistyka, utrzymanie ruchu czy rozwój. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zarejestrować można się na stronie Instytutu Doskonalenia Produkcji.Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również