Bezpłatna konferencja nt. doskonalenia produkcji

©

Udostępnij:

9 i 10 października w Gliwicach obędzie się II edycja ogólnopolskiej konferencji „Lean Management w praktyce" - jedna z największych tego typu inicjatyw dla polskiego sektora przemysłowego organizowana przez Instytut Doskonalenia Produkcji.

W ciągu dwóch dni ponad 300 uczestników, na co dzień zarządzających produkcją w przedsiębiorstwach, będzie miało okazję wysłuchać kilku ciekawych wystąpień, podczas których eksperci dzielić się będą wiedzą z zakresu lean management. Udział w konferencji jest bezpłatny. Trwa rejestracja.- Konferencja została pomyślana jako platforma wymiany praktycznej wiedzy z zakresu lean management. Jako Instytut pragniemy wychodzić naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na wiedzę z zakresu zarządzania produkcją. Wdrażanie rozwiązań typu lean w polskich przedsiębiorstwach jest coraz bardziej zauważalne. Aplikacja nowych technologii w zakładach produkcyjnych nie tylko
pozwala zwiększyć stopień wykorzystania posiadanego parku maszynowego, gwarantując przy tym poprawę jakości oraz zmniejszając pracochłonność, ale - co ważne - polepsza również warunki pracy. Jesteśmy przekonani, że II edycja konferencji w Gliwicach rzuci na filozofię lean więcej światła i skłoni przedsiębiorców do praktycznego jej wykorzystania - mówi Tomasz Król, przewodniczący rady programowej Instytutu Doskonalenia Produkcji. Jak dodaje, wiedza, którą eksperci podzielą się z przedsiębiorcami, będzie w znacznej mierze czerpała z praktyki. - Pomysłów i przykładów ulepszeń produkcji, jakimi podczas jesiennej konferencji dzielić się będą prelegenci, trudno szukać w literaturze przedmiotu. Eksperci mówić będą bowiem o swoich doświadczeniach - a to podwójnie cenna lekcja. Z pewnością zainspiruje ona wielu do wdrożenia kolejnych udoskonaleń w rodzimych firmach, co może w przyszłości rodzić także korzyści finansowe - tłumaczy Tomasz Król.

Konferencja skierowana jest zwłaszcza do osób zarządzających produkcją, specjalistów lean management oraz do wszystkich zainteresowanych zwiększeniem efektywności w firmie, w tym do pracowników działów logistyki, utrzymania ruchu czy rozwoju. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zarejestrować można się na stronie Instytutu Doskonalenia Produkcji: www.instytutdp.com

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również