Bezpłatne spotkania kooperacyjne w Poznaniu

©

Udostępnij:

Zapraszamy do udziału w spotkaniach kooperacyjnych, które odbędą się w dniach 5-6 marca w pawilonie 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich jako wydarzenie towarzyszące Targom Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING.

Spotkania adresowane są do firm poszukujących podwykonawców, głównie w zakresie przetwórstwa metali. Usługodawcami są firmy-wystawcy targów SUBCONTRACTING (www.subcontracting.pl).Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać przez stronę
www.b2match.eu/subcontracting-meetings Organizatorem spotkań są Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o., partnerem merytorycznym Poznański Park Naukowo-Technologiczny  Fundacji UAM należący do sieci Enterprise Europe Network.    

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również