Bezpłatne szkolenie NAV24 dla branży automotive

Preview
nav24
Reklama
Reklama

Rozpoczęły się zapisy na wydarzenie skierowane przede wszystkim dla producentów i podwykonawców komponentów dla branży motoryzacyjnej.

Już 8 grudnia w Dworku New Restaurant w Bielsku-Białej odbędzie się bezpłatne szkolenie organizowane przez firmę NAV24 we współpracy z salonem BMW Sikora. Podczas wydarzenia eksperci będą przybliżać tematykę produkcji komponentów zgodnie z certyfikatem ISO/TS 16949:2009. Szkolenie stanowi dobrą okazję do zdobycia fachowej wiedzy i przeznaczone jest przede wszystkim do właścicieli firm, członków zarządów, kierowników, wyższej kadry zarządzającej oraz menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie produkcją oraz jakością.

Zapisy na bezpłatne szkolenie NAV24 potrwają do 27 listopada. Liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność rejestracji. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres [email zakodowany].

Reklama

Co daje szkolenie?

Kompletność informacji o produkcie na każdym etapie produkcji – te kluczowe informacje muszą być w posiadaniu producentów branży Automotive, by ich produkty spełniały normy jakościowe. Zaostrzone przepisy prawa dodatkowo obligują producentów do przestrzegania norm ISO/TS 16949:2009, wymuszając kontrolę łańcucha dostaw. Takie prewencyjne podejście pozwala szybko reagować na wadliwe komponenty zanim trafią one do odbiorców finalnych. Identyfikowalność partii i serii pozwala sprostać specyfice branży automotive, w której procesy produkcyjne są niezwykle złożone, a rynek zmaga się ze wzrostem oczekiwań w odniesieniu do jakości i bezpieczeństwa produktów.

Reklama

Podczas szkolenia można się dowiedzieć:

  • jak wygląda najkrótsza droga do wyeliminowania usterek,
  • jakie wymagania należy spełnić w branży automotive w kontekście identyfikacji partii i serii,
  • jak wyglądają procesy logistyczne i produkcyjne z uwzględnieniem identyfikacji partii surowców i wyrobów gotowych,
  • jak monitorować rzeczywisty koszt produktów przy zmienności cen materiałów.


Źródło: NAV24

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama