BiznesOna - spotkanie kobiet biznesu

©

Udostępnij:

W czwartek 10 kwietnia w Hotelu Sofitel we Wrocławiu odbyła się trzecia edycja koktajlu biznesowego w ramach cyklu spotkań kobiet biznesu BiznesOna pod nazwą „e-Kobieta w biznesie”. Spotkanie poprowadziła Iwona Kutyna, dziennikarka i prezenterka TVP.

BiznesOna to cykl spotkań dla kobiet zajmujących odpowiedzialne stanowiska w przedsiębiorstwach Dolnego Śląska.Jak mówi inicjatorka spotkań, Ewa Gardoń, ich celem jest jednoczenie środowiska aktywnych kobiet biznesu oraz przekazanie merytorycznej wiedzy na tematy przydatne w życiu zawodowym pań.  

Część merytoryczna kwietniowego koktajlu biznesowego pod nazwą „e-Kobieta w biznesie” dotyczyła wykorzystania Internetu w prowadzeniu firmy oraz aktualnych trendów w dziedzinie reklamy internetowej. Prelekcję poprowadziła Alicja Żydołowicz z firmy www.itkreacja.pl.

Jak zwykle na BiznesOna nie zabrakło części artystycznej. Panie miały okazję obejrzeć spektakl taneczny Eachtra w wykonaniu zespołu tańca irlandzkiego ELLORIEN w akompaniamencie skrzypka Tomasza Urbana oraz gitarzysty i kompozytora Przemysława SLEDZIUHY Śledzia.

W kwietniowym BiznesOna wzięło udział 130 kobiet z różnych sektorów biznesu.

Patronat honorowy spotkań objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląska Izba Gospodarcza, a medialnie wsparła Telewizja Sudecka, Gazeta Wrocławska, WOW Magazine oraz MM Magazyn Przemysłowy.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również