BMEnet wyróżniła orderfox.com znakiem jakości „Rynek dla branży CNC”

Preview
Orderfox
Reklama
Reklama

Poprzez przyznanie znaku jakości „Rynek dla branży CNC” stowarzyszenie zawodowe kupców BME zaświadcza, że orderfox.com w 94% spełnia m.in. kryteria testowe dotyczące przyjazności dla użytkownika, jakości i bezpieczeństwa.

 - Byliśmy pod szczególnym wrażeniem intuicyjnej nawigacji po menu platformy oraz zaawansowanych funkcji wyszukiwania i filtrowania, które ułatwiają codzienną pracę nabywcom poszukującym konkretnych wytwórców w CNC - mówi Andreas Richter, audytor w BMEnet GmbH.

Reklama

Dzięki orderfox.com nabywcy są w stanie samodzielnie opanować wszystkie wyzwania związane z zakupami, oszczędzając jednocześnie swój czas i pieniądze. Procesy zaopatrzenia i zakupowe można prowadzić znacznie łatwiej i taniej. Cały łańcuch dostaw staje się bardziej przejrzysty. Procesy są digitalizowane, a dane generowane są w czasie rzeczywistym. Ponadto orderfox.com zapewnia bezpośredni dostęp do ponad 12 000 wysoko wykwalifikowanych wytwórców w CNC, posiadających w swej ofercie wszystkie technologie obróbki skrawaniem i natychmiast dostępne moce produkcyjne. Ponadto zaprojektowane od nowa zarządzanie zleceniami na orderfox.com umożliwia bezpieczne i niezwykle efektywne składanie ofert, organizowanie i komunikację za pomocą jednego narzędzia.

Wytwórcy w CNC każdego miesiąca znajdą na orderfox.com setki zleceń, które idealnie pasują do ich parku maszynowego. Gdziekolwiek na świecie zostanie umieszczone odpowiednie zlecenie, w ciągu 10 minut wytwórca otrzyma wiadomość e-mail, dzięki czemu będzie mógł natychmiast zareagować! Dzięki nowemu narzędziu do zarządzania ofertami platformy orderfox.com możliwe jest bezproblemowe i bezpieczne zarządzanie wszystkimi złożonymi ofertami, jak również pełną komunikacją za pomocą zaledwie kilku kliknięć,w tym zapisywanie zapytań ofertowych i subskrybowanie powiadomień e-mail.

Reklama

- Rynek CNC kształtuje się zupełnie na nowo. Wyróżnienie przyznane przez BMEnet pokazuje, że orderfox.com oferuje dokładnie to, czego potrzebują obecnie nabywcy i wytwórcy w CNC na całym świecie: zoptymalizowane w praktyce narzędzie online, za pomocą którego mogą szybko i skutecznie digitalizować swoje procesy robocze, a tym samym reagować na szybkie zmiany w branży CNC - mówi prezes orderfox.com, David Felsmann. - Ponieważ cyfryzacja stawia dziś przed wszystkimi uczestnikami rynku zupełnie inne wymagania niż jeszcze kilka lat temu. A dzięki orderfox.com wymagania te spełniać można w sposób łatwy, bezpieczny, wygodny i skuteczny.

Źródło: Orderfox

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama