Boeing przedłuża umowę z Siemens PLM Software

© Boeing

Udostępnij:

Siemens PLM Software poinformował, że Boeing, czołowa światowa firma z branży lotniczej, podpisała nową 10-letnią umowę o przedłużeniu korzystania z technologii Siemens PLM Software przez działy Boeing Commercial Airplanes oraz Defense, Space and Security.

Sprawdzone parametry oprogramowania NX i Teamcenter wykorzystywanego przez działy samolotów komercyjnych oraz obronności, przestrzeni kosmicznej i bezpieczeństwa firmy Boeing, innowacyjność oraz otwarta architektura podawane jako główne motywy przedłużenia współpracy.- Boeing i Siemens PLM Software współpracują już od dłuższego czasu. Cieszymy się, że przedłużając nasz kontrakt będziemy mogli skorzystać z kolejnych innowacji zwiększających nasze globalne możliwości - powiedziała Nancy Bailey, wiceprezes ds. produktów i systemów IT w firmie Boeing. - Dzięki współpracy z Siemens PLM Software Boeing rozszerza swoje możliwości w zakresie zarządzania cyklem życia produktów. Otwartość Siemens PLM Software pomoże nam utrzymać i udoskonalać rozwiązania stosowane w całym przedsiębiorstwie, tworząc dodatkową wartość biznesową dla firmy Boeing.

- Jesteśmy dumni z ugruntowanej współpracy z Boeingiem i cieszymy się, że lider branży lotniczej, kosmicznej i obronnej postanowił nadal posługiwać się technologią Siemens PLM Software - powiedział Chuck Grindstaff, dyrektor naczelny Siemens PLM Software. - Decyzja Boeinga o korzystaniu z potencjału zintegrowanych rozwiązań Siemens PLM to potwierdzenie naszej zdolności dostarczania na rynek najbardziej innowacyjnych produktów, które pomagają naszym klientom w odniesieniu sukcesu.

www.siemens.com/plm

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również