Bogatsza oferta produktów oświetleniowych LED marki RS Pro

RS Components, lampy, oświetlenie LED © RS Components

Udostępnij:

Firma RS Components zaprezentowała bogatą ofertę produktów oświetleniowych LED marki RS Pro przeznaczonych do użytku w energooszczędnych i łatwych w utrzymaniu rozwiązaniach oświetleniowych, takich jak latarki, lampy do inspekcji, oświetlenie przemysłowe, panele sufitowe, listwy oświetleniowe i reflektory.

Latarki oraz lampy inspekcyjne przeznaczone są dla inżynierów zajmujących się konserwacją i dostępne są w różnych wersjach, od urządzeń ręcznych oraz mocowanych na głowie do lamp z podstawami magnetycznymi zapewniającymi wolne ręce podczas pracy. Wszystkie urządzenia są ładowane przy użyciu złącza USB, oferują wydajność świetlną od 250 do 1400 lumenów i są dostępne w obudowach koloru szarego lub czerwonego.Przeznaczone do użytku w instytucjach edukacyjnych, sklepach i magazynach oświetlenie przemysłowe marki RS Pro obejmuje lampy w wersjach 100, 150 i 200 W. Oferują one 90-stopniowy kąt wiązki świetlnej, temperaturę barwową 4000 K oraz współczynnik CRI powyżej 70. Zawierające 2-metrowy kabel zasilający oraz zamknięte w czarnej obudowie oświetlenia wyróżniają się klasą ochrony IP65 i są dostępne z regulowanym czujnikiem światła dziennego/włączenia i opcjonalnym wtykowym czujnikiem mikrofalowym do wykrywania ruchu.

Przeznaczone do użytku w biurach, magazynach i placówkach medycznych panele sufitowe LED to oprawy oświetleniowe o wymiarach 600 x 600 mm i mocy 36 W oferujące temperaturę barwową światła 4000 K lub 6000 K. Panele te mają klasę ochrony IP40, a opcjonalny zestaw akumulatorowego podtrzymania awaryjnego można zakupić oddzielnie. Listwy oświetleniowe LED zostały zaprojektowane w celu wymiany standardowych opraw jarzeniowych, są dostępne w wersjach o długości 2, 4 i 5 stóp oraz oferują kąt wiązki świetlnej 120 stopni i temperaturę barwową światła 5700 K. Zapewniające odporność na działanie oparów klasy IP65 i IK08 listwy oświetleniowe LED w kolorze szarym są przeznaczone do użytku w biurach, magazynach i parkingach.


TOP w kategorii
Reflektory LED są przeznaczone do użytku w biurach i magazynach dzięki klasie ochrony IP65 i IK08, temperaturze barwowej światła 4000 K oraz obudowie ze szkła hartowanego. Urządzenia te są dostępne w wersjach z czujnikami PIR lub bez nich.

Dostępne teraz w regionach EMEA oraz Azji i Pacyfiku lampy LED posiadają oznaczenie jakości RS Pro i są objęte trzyletnią gwarancją.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również