Böllhoff z nową stroną internetową

Bollhoff, strona internetowa © Bollhoff

Udostępnij:

Pod adresem www.boellhoff.com/pl dostępna jest nowa wersja strony internetowej firmy Bollhoff Technika Łączenia. 

Cechy nowego serwisu internetowego firmy Böllhoff to przede wszystkim prostsza i bardziej logiczna struktura strony, intuicyjna i prosta w obsłudze wyszukiwarka produktów, spójność z nową, „białą” identyfikacją wizualną Grupy Böllhoff, a także responsywny design (automatyczne dopasowanie wyświetlania do różnych urządzeń, także mobilnych).Odwiedzający stronę najczęściej będą korzystać z pierwszej zakładki Produkty i usługi. Po wybraniu kategorii produktu możemy wybierać zaznaczać i odznaczać dodatkowe kategorie w menu po lewej stronie, a wyniki wyszukiwania widoczne są po prawej. Produktów można szukać także za pomocą okienka wyszukiwania w prawym górnym rogu.

Na każdej podstronie dostępny jest szybki dostęp do kontaktu, dzięki któremu można uzyskać niezbędnych informacji z każdej interesującej kwestii dotyczącej oferty firmy Böllhoff.

Źródło: Bollhoff Technika Łączenia

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również