Branża odlewnicza spotka się w Norymberdze

targi Euroguss © Nurnburg Messe

Udostępnij:

Już w styczniu w Norymberdze odbędzie się wielkie święto branży odlewniczej – Międzynarodowe Targi Technologii Odlewania Ciśnieniowego EUROGUSS 2020.

W dniach 14-16 stycznia 2020 około 600 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje produkty i usługi oraz innowacyjne rozwiązania dla procesów odlewniczych, w tym m.in. technologie ciśnieniowego odlewania aluminium, magnezu lub odlewów cynkowych.Pozostałe obszary tematyczne to m.in. szybkie prototypowanie, maszyny CNC, stopy metali, formy odlewnicze, urządzenia peryferyjne, procesy łączenia, optymalizacja procesów, efektywność energetyczna, testowanie materiałów, maszyny do odlewania ciśnieniowego oraz druk 3D.Źródło: Nurnburg Messe

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również