Budowa Form Wtryskowych - seminarium firmy Wadim Plast

©

Udostępnij:

W dniach 1-3 października br. firma Wadim Plast organizuje w trzech miastach jedniodniowe seminarium projektowania elementów z tworzyw sztucznych oraz projektowania form wtryskowych. Po zarejestrowaniu się udział w seminarium jest bezpłatny.

Seminaria odbędą się w: Rzeszowie – 01.10.2014 r., Katowicach – 02.10.2014 r. i Łodzi – 03.10.2014 r.Podczas spotkania zostaną zaprezentowane materiały do budowy form wtryskowych - normalia STRACK, systemy GK PSG, stal narzędziowa ROVALMA oraz praktyczne wykorzystanie CADMOULD oprogramowania do symulacji procesu wtryskiwania, które stanowi niezastąpioną pomoc dla projektantów wyprasek, konstruktorów form i technologów, oszczędza czas i koszty związane z poprawkami wyprasek i form.

TEMATYKA:

  • INNOWACJE POPRZEZ MATERIAŁ - Specjalne stale narzędziowe ROVALMA
  • SYMULACJA LEPSZA NIŻ PRÓBY - CADMOULD jako podstawowe narzędzie wspomagające pracę konstruktora
  • CO NOWEGO W TECHNICE GORĄCOKANAŁOWEJ? - Najnowsze rozwiązania proponowane przez Wadim Plast i PSG

Fromularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ.
Dla zainteresowanych osób istnieje możliwość otrzymania pełnej 30-dniowej wersji oprogramowania Cadmould Rapid.

www.wadim.com.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategoriiChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również