CASP dystrybutorem rozwiązań Silverwing

© CASP

Udostępnij:

Firma została oficjalnym dystrybutorem marki Silverwing specjalizującej się w produkcji  rozwiązań do diagnostyki związanej z mapowaniem korozji w przemyśle naftowym i energetycznym. 

Urządzenia Silverwing są projektowane jako systemy ręczne oraz zautomatyzowane służące do kompleksowego mapowania powierzchni pod względem ubytków korozyjnych i ciągłego pomiaru grubości ścianki.Systemy oparto na dwóch rodzajach głowic UT pozwalających na badania bez użycia środka sprzęgającego z wykorzystaniem tzw. techniki dodatkowej kolumny wody, co znacznie podnosi rozdzielczość badania przez wykorzystanie zjawiska koncentrowania się fali na wejściu w materiał badany.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również