CELOS – milowy krok w kierunku Przemysłu 4.0

DMG Mori na MACH-TOOL © DMG Mori

Udostępnij:

W dniach od 6 do 9 czerwca 2017 r., podczas kolejnej edycji targów MACH-TOOL w Poznaniu, firma DMG Mori zaprezentuje szeroką gamę swoich obrabiarek oraz działanie systemu CELOS.

DMG Mori pokaże w Poznaniu nową generację uniwersalnych obrabiarek z szerokim zakresem opcji umożliwiających ich dostosowanie do każdej produkcji, a także zaprezentuje, jak w pełni połączyć różnego rodzaju obrabiarki w obrębie produkcji za pośrednictwem systemu CELOS. Ponadto firma będzie promować nowoczesne rozwiązania z obszaru produkcji i automatyzacji, stanowiące krok w kierunku Przemysłu 4.0.Targi MACH-TOOL odbędą się w dniach 6-9 czerwca br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Stoisko firmy DMG Mori znajdować się będzie w hali 3 na stoisku nr 2.Źródło: DMG Mori

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również